یکشنبه، ۱۶ شهریور ۹۳ - ۱۱:۴۷

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از اختصاص بیش از 6700 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه‎های نیمه‌تمام استان خبر داد. به…

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از اختصاص بیش از 6700 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه‎های نیمه‌تمام استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، قدرت‎الله ولدی در جمع خبرنگاران بیان کرد: در پایان سفر هیئت دولت به استان از 535 واحد صنعتی مشکل‎دار بازدید میدانی به عمل آمد و اطلاعات این واحدها را به صورت مستند جمع‎آوری کردیم.

وی اضافه کرد: این واحدها در شهرستان‎های خرم‎آباد و دوره چگنی 132 مورد، ازنا 26، الیگودرز 81، دورود 125، بروجرد 133، کوهدشت 17، دلفان 9 و پلدختر و الشتر نیز هر کدام شش واحد بود.

ولدی ادامه داد: از 1300 میلیارد تومان اعتباری که برای سرمایه‎ در گردش به این سازمان اختصاص داده شده حدود 623 میلیارد به این واحدها داده شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت با اشاره به طرح‎های نیمه‌تمام این سازمان گفت: 115 طرح نیمه‎تمام در استان وجود دارد که 48 مورد آنها در خرم‎آباد و دوره چگنی، بروجرد 15، الیگودرز 12، بروجرد 15، الشتر و پلدختر هر کدام چهار مورد، دورود دو ، دلفان پنج و کوهدشت 10 مورد است که 676 میلیارد تومان را به آنها تسهیلات اختصاص داده‎ایم.

وی افزود: این مقدار تسهیلات برای تکمیل یا توسعه این واحدها داده شده تا در پایان 93 به اتمام برسند، نحوه تخصیص اعتبارات به تفکیک شهرستان‎ها و بانک آنها بوده است.

ولدی یادآور شد: طرح‎ها و واحدهایی را که گرفتاری بانکی نداشته‎اند معرفی شده‎اند که البته آنهایی که چک برداشتی دارند نیز با تأیید استاندار و سازمان می‎توانند برای اخذ آن مراجعه کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *