یکشنبه، ۲۶ مرداد ۹۳ - ۱۱:۳۵

فرماندار دهلران از اختصاص 150 میلیارد ریال به طرح کارخانه سیمان این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه ایلام،…

فرماندار دهلران از اختصاص 150 میلیارد ریال به طرح کارخانه سیمان این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه ایلام، امیدعلی سبزی در حاشیه بازدید از روند احداث کارخانه سیمان دهلران و نشست با پیمانکار این طرح اظهارکرد: عملیات اجرایی کارخانه سیمان دهلران سال 84 آغاز شده و هم‌اکنون با پیشرفت فیزیکی 77 درصد در حال اجراست.

وی با بیان اینکه مرحله نخست این مجتمع صنعتی با تولید سیمان «بدون کلینکر» آماده بهره‌برداری است، ادامه داد: دولت تدبیر و امید به منظور سرعت بخشیدن به روند اجرای این واحد تولیدی امسال 150 میلیارد ریال را به این طرح اختصاص داده است.

فرماندار دهلران با بیان اینکه بازدید از این طرح با توجه به اهمیت این کارخانه در رونق تولید و اشتغال شهرستان و برای پیگیری و شتاب‌بخشی در عملیات اجرایی آن به صورت ماهانه انجام می‌شود، تصریح‌کرد: در صورت راه‌اندازی کارخانه سیمان دهلران برای بیش از 350 نفر به صورت مستقیم اشتغال‌زایی ایجاد خواهد شد.

وی بر ضرورت شتاب بخشی در عملیات اجرایی این کارخانه تاکید کرد و یادآور شد: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری از کارخانه سیمان دهلران باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *