دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۵

به گزارش ایرنا از وزارت جهاد کشاورزی، هیات وزیران به پیشنهاد معاونت برنامه ریزی ونظارت راهبردی ریاست جمهوری و به استناد اصل 138…

به گزارش ایرنا از وزارت جهاد کشاورزی، هیات وزیران به پیشنهاد معاونت برنامه ریزی ونظارت راهبردی ریاست جمهوری و به استناد اصل 138 قانون اساسی با تخصیص مبلغ 190 میلیارد ریال به صورت تملک دارایی سرمایه ای و مبلغ 60 میلیارد ریال به صورت هزینه ای موافقت کرد.

این اعتبار از محل منابع ماده 12 قانون تشکیل مدیریت بحران کشور و ماده 10 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت موضوع بند ش ماده 224 قانون برنامه پنجم توسعه به نسبت مساوی برای انجام اقدامات ضربتی حذف و خروج درختان آلوده و کنترل کانونهای بحران خشکیدگی جنگلهای بلوط زاگرس و مبارزه با آفات و سایر اقدامات لازم در جهت احیاء و بهسازی جنگل های یاد شده در اختیار سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور قرار گیرد تا با رعایت قوانین ومقررات مربوط هزینه شود.

بر اساس این مصوبه سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور نیز موظف شد گزارش عملکرد اعتبار مذکور را به صورت ماهیانه به معاونت برنامه ریزی ونظارت راهبردی رئیس جمهوری ارایه کند.

همچنین در این مصوبه تاکید شد، هرگونه حقوق و مزایا، پاداش و برگزاری هر گونه همایش از محل اعتبارات موضوع این مصوبه ممنوع است.

این مصوبه در تاریخ 9 تیر ماه سال جاری از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده است.

اقتصام(1)9186**1594

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.