یکشنبه، ۲۳ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۴

استاندار خراسان‌جنوبی گفت: هم‌اکنون اعتبارات استان در حوزه‌ی عمران 66 میلیارد تومان است و دستگاه‌های اجرایی باید با انجام موافقت‌نامه با معاونت‌برنامه‌ریزی استانداری…

استاندار خراسان‌جنوبی گفت: هم‌اکنون اعتبارات استان در حوزه‌ی عمران 66 میلیارد تومان است و دستگاه‌های اجرایی باید با انجام موافقت‌نامه با معاونت‌برنامه‌ریزی استانداری خراسان‌جنوبی پول خود را از خزانه دریافت کنند و کار عمرانی انجام دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌جنوبی، «وجه‌الله خدمتگزار» صبح امروز(یکشنبه 23شهریورماه) در جلسه‌ی بررسی و پیگیری پروژه‌های نیمه‌تمام و بررسی مصوبات سفر معاون برنامه‌ریزی و راهبردی رئیس‌جمهور گفت: با سفر آقای نوبخت به خراسان‌جنوبی مقرر شد اعتبارات پروژه‌های نیمه‌تمام استان که تا پایان سال به بهره‌بردرای می‌رسد 100 درصد اختصاص یابد.

وی ادامه داد: مدیران باید بصورت ویژه و جدی مسائل استان را پیگیری کنند، چون در صورتی که همه‌ی کارها برعهده استانداری باشد نتیجه مورد نظر حاصل نمی‌شود.

استاندار خراسان‌جنوبی افزود: از محل اعتبارات تملک دارایی سهم استان 49 میلیارد تومان است و از محل دو درصد نفت نیز سهم استان 89 میلیارد و 900 میلیون تومان است و طرح‌های ملی استانی شده نیز 23.5 میلیارد تومان است که در مجموع اعتبارت استان 163 میلیارد تومان در حوزه‌ی عمران است.

خدمتگزار با بیان اینکه از محل تبصره 180 نیز 82 میلیارد تومان در استان توزیع شده است، گفت: بین دستگاه‌های اجرایی تاکنون 140 میلیارد تومان ابلاغ شده است و پروژه‌های استان بیش از 70 درصد با معاونت برنامه‌ریزی و اشتغال به توافق رسیده‌ و دستگاه‌های اجرایی برای مبادله 30 درصد باقی‌مانده باید همکاری کنند.

وی ادامه داد: مدیران باید بصورت مستمر و مرتب پیگیر مسائل استان باشند و 30 درصد باقی‌مانده و 22 درصد وارد سیستم شده و 3 تا 4 درصد وارد نشده است و بقیه‌ی آن را ادارات کل استان باید پیگیری کنند.

استاندار خراسان‌جنوبی اظهار کرد: لیست 60 تا از ادارات کل استان یادداشت شده است و 12طرح ملی استانی شده و 100درصد موافقت‌نامه برای این طرح‌ها صادر شده است.

خدمتگزار گفت: تا زمانی که دستگاه‌های اجرایی موافقت‌نامه با معاونت برنامه‌ریزی استاندار خراسان‌جنوبی مبادله نکنند ذی‌حساب آن دستگاه هیچ پولی را به آن دستگاه نمی‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: با مدیرانی که در حوزه‌ی وظایف خود کوتاهی کنند برخورد می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.