دوشنبه، ۲۳ تیر ۹۳ - ۱۱:۳۰

به گزارش خبرنگار مهر، امروز شهروندان منطقه گوهردشت کرج شاهد قطعی اینترنت مخابراتی شدند که با پیگیری خبرنگار مهر از شماره 2828 و…

به گزارش خبرنگار مهر، امروز شهروندان منطقه گوهردشت کرج شاهد قطعی اینترنت مخابراتی شدند که با پیگیری خبرنگار مهر از شماره 2828 و انتظار 30 نفره پشت این خط اوپراتور از قطعی ها به دلیل انجام عملیات کابل برگردان خبر داد.

چندی است در برخی از بخش های شهرستان کرج از جمله منطقه هفت تیر، گوهردشت و عظیمیه کاربران شاهد قطعی ها طولانی مدت اینترنت بدون هماهنگی قبلی هستند و با وجود اینکه بسیاری از امور روزمره حال حاضر با استفاده از اینترنت انجام می شود مردم از عدم اطلاع رسانی به موقع در این خصوص گله مند هستند.

در همین رابطه محمودی مدیر روابط عمومی مخابرات البرز با بیان اینکه اخیرا در منطقه کرج عملیات افزایش پهنای باند وجود داشت که امیدواریم من بعد سرعت اینترنت در کرج افزایش یابد.

وی همچنین درباره اختلالات امروز اینترنت در منطقه گوهردشت گفت: پیگیر موضوع برای حل مشکل خواهم بود.

با توجه به اینکه بسیاری از امور مهم ارگانها، بخش های خصوصی و اصحاب رسانه فعال در این مناطق با اینترنت مخابرات انجام می شود از مسئولان مخابراتی انتظار می رود قبل از انجام عملیاتی همچون کابل برگردان و ایجاد اختلال در خطوط، این امور را اطلاع رسانی کننند تا موجب سرگردانی مردم نشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.