پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۳:۰۰

به گزارش خبرنگار مهر، صدیف بدری عصر چهارشنبه در همایش شهرداران تصریح کرد: شهرداری ها از بابت آسفالت از ادارات طلب دارند و…

به گزارش خبرنگار مهر، صدیف بدری عصر چهارشنبه در همایش شهرداران تصریح کرد: شهرداری ها از بابت آسفالت از ادارات طلب دارند و با این وجود پرداخت نمی شود.

وی با بیان اینکه ادارات از طریق مسئولان و نمایندگان مجوز حفاری می گیرند، اضافه کرد: در ادامه هزینه آسفالت به شهرداری ها تحمیل می شود و هیچگونه تعاملی از سوی ادارات مشاهده نمی شود.

به گفته بدری این در حالی است که به عنوان مثال شرکت برق یا گاز حتی تاب یک ماه بدهی را نداشته و به دلیل بدهی سریعا برق یا گاز اماکن شهرداری را قطع می کنند.

شهردار اردبیل با تاکید به اینکه شهرداری ها قدرت بازپس گیری مطالبات خود را ندارند، عنوان کرد: ادارات حتی از محل بابت پروانه بدهی دارند.

به گفته بدری عوارض پروانه حتی به زبان نمی آید و ادارات از محل عوارض پروانه بدهی خود را پرداخت نمی کند.

وی با یادآوری طرحی مبنی بر فروش واحدهای تولیدی در استان های دیگر و تصفیه حساب با شهرداری، بیان داشت: این طرح اخیرا لغو شده و این در حالی است که به سادگی می تواند به اجرا درآید.

شهردار اردبیل اضافه کرد: تنها اداره ای که در پرداخت عوارض و مطالبات شهرداری با ما همکاری داشته است اداره امور مالیاتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.