چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۵:۰۶

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان ازهاري ظهر امروز در جلسه ادارات و كارخانجات ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان كردستان…

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان ازهاري ظهر امروز در جلسه ادارات و كارخانجات ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان كردستان اظهار داشت: ترويج فريضه ديني امر به معروف و نهي از منكر يك رسالت عمومي است و هر كسي در جايگاه خود بايد نسبت به اين فريضه ديني با حساسيت برخورد كند.

وي با اشاره به لزوم توجه به تقویت و نهادینه شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه های اجرایی استان، يادآور شد: در راستاي توجه به اين امر مهم بايد مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی، کارخانجات و واحدهای تولیدی در کردستان نسبت به این امر توجه لازم را به عمل آورند.

معاون برنامه ريزي استاندار كردستان افزود: در چند سال اخیر معاونت ادارات و کارخانجات ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان کردستان برنامه‌های متعدد و تاثیرگذاری  را برای تقویت مباحث فرهنگی در این بخش به انجام رسانده و در آینده نیز با همکاری دستگاه‌های اجرایی با جدیت برنامه‌های پیش بینی شده را اجرا خواهد کرد.

ازهاری با اشاره به نتايج و آثار درخشان ترويج فريضه ديني امر به معروف و نهي از منكر در سطح جامعه بيان كرد: انتظار داریم که آحاد جامعه با عزمی راسخ و اعتقاد قلبی در مسیر تقویت این فریضه در جامعه کوشش کرده تا شاهد گسترش مبانی اصیل اسلامی و اعتقادی در جامعه باشیم.

وی عنوان کرد: امام حسین (ع) با قیام خود در حقیقت الگوی بزرگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است و قطعا پیروی از راه وسیره این بزرگوار ما را به سرمنزل مقصود که همان نهادینه شدن فرهنگ فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است هدایت خواهد کرد.

معاون ادارات و کارخانجات ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در ادامه سخنان خود بر لزوم همکاری گسترده دستگاه‌های اجرایی در انجام مناسب برنامه‌های هفته احیاء فریضه امر به معروف و نهی از منکر در کردستان همزمان با سراسر کشور که از چهارم آبان مصادف با اول محرم تا دهم آبان نیز برگزار خواهد شد تاکید کرد.

وی با اشاره به لزوم بهره برداري از تمامي ظرفيت هاي موجود در راستاي ترويج امر به معروف و نهي از منكر در سطح جامعه اظهار داشت: باید با اطلاع رسانی و آگاهی افکار عمومی زمینه اجرای فرایض امر به معروف و نهی ازمنکر در جامعه را فراهم کنیم.

ازهاری با اعلام تذکر لسانی، پیام مهربانی و نظارت همگانی به عنوان شعار گرامیداست هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر در سالی که با شعار اقتصاد مقاومتی و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری مذین گردیده، در ادامه به تشریح برنامه‌های و نامگذاری ایام در این هفته پرداخت.

وي در پايان سخنان خود در اين جلسه خواستار مشاركت كليه مديران استان در راستاي ترويج امر به معروف و نهي از منكر شد و عنوان كرد: انتظار مي رود كه در راستاي برنامه ريزي هاي صورت گرفته بتوانيم وظايف خود را به بهترين شكل ممكن براي ترويج اين فريضه ديني در سطح جامعه عملياتي كنيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.