دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۴۲

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، در بازار امروز فرابورس خرید و فروش 77 میلیون اوراق به ارزش 3.4 هزار میلیارد ریال در 18هزار…

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، در بازار امروز فرابورس خرید و فروش 77 میلیون اوراق به ارزش 3.4 هزار میلیارد ریال در 18هزار و 956 نوبت در حالی به ثبت رسید که شاخص فرابورس(آیفکس) با 1.8 درصد کاهش عدد 784.48 واحد را نشان داد.

این در حالی است که بانک دی با معامله 10.8 میلیون سهم بیشترین حجم معاملات را داشت. پس از آن خرید و فروش 8.6 میلیون سهم توکاریل سبب شد کرسی دومین شرکت از لحاظ حجم و همچنین بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دهد.

در همین حال شرکت های فروشگاههای زنجیره ای دیوکس، لوله و تجهیزات سدید، صنعت روی زنگان، خدمات دریایی و بندری سینا و نیرو سرمایه از بیشترین رشد قیمت برخوردار شدند و بیشترین کاهش قیمت به حق تقدم سیمان مجد خواف، گاز لوله و آینده سازان بهشت پارس تعلق گرفت.

در بازار ETF، بیشترین حجم معاملات مربوط به صندوق سرمایه گذاری اطلس بود که 147 هزار و 288 واحد آن معامله شد و هر واحد به 9596ریال رسید.

به گزارش روابط عمومی فرابورس، در عین حال امروز نماد معاملاتی بانک گردشگری و سبحان دارو، پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم، با محدودیت دامنه نوسان قیمت تا سقف 50 درصد، معامله شد. از طرفی نماد معاملاتی شرکت دریایی و کشتیرانی خط دریابندر ، برای برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام در روز چهار شنبه 24 اردیبهشت، در پایان معاملات متوقف شد.

اقتصام(1)**9141**1594

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.