جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۱:۱۷

به گزارش خبرگزاری مهر، مهرداد حیدرپور مدیر عامل شرکت ارائه دهنده مچ بندهای بیمارستانی با اعلام این خبر، گفت: با هدف عرضه و…

به گزارش خبرگزاری مهر، مهرداد حیدرپور مدیر عامل شرکت ارائه دهنده مچ بندهای بیمارستانی با اعلام این خبر، گفت: با هدف عرضه و معرفی بیشتر به صنعت بیمارستانی و پزشکی کشور در هفدهمین نمایشگاه ایران هلث، توانستیم حضوری بسیار پررنگ و چشمگیرتر داشته باشیم.

وی در ادامه تصریح کرد: مبناکارت آریا به عنوان بزرگترین و اولین ارایه دهنده مچ بندهای شناسایی بیمارستانی و پوشش سهمی بالغ بر 500 بیمارستان از کل سیستم پزشکی و بیمارستانی،کلینیک ها و زایشگاههای کشور توانسته نقش بسزایی در ارایه خدمات الکترونیک همراه با فناروی روز دنیا داشته باشد.

وی با معرفی ویژگی دستگاههای مچ بند بیمارستانی گفت: چاپگر مچ بند مدل HC100 قادر است با گرفتن اطلاعات فرد از سیستم به صورت عکس یا بارکد و… ، به صورت لیزری بر روی مچ بند با طراحی دلخواه چاپ نماید. همچنین، این اطلاعات تحت هیچ شرایطی قابل مخدوش کردن نیست و با آب و مداد ضد عفونی کننده از بین نمی رود و آنتی باکتریال است.

حیدرپور در ادامه تاکید کرد: بیمارستانها و مراکز درمانی با بهره گیری از این مچ بند می توانند سرعت و کیفیت خدمات خود را در مراحل پذیرش و شناسایی بیماران افزایش دهند و از نظر امنیتی هنگامی که روی مچ بسته می شود امکان بازکردن و استفاده مجدد را ندارد.

وی تصریح کرد: از مشخصات فنی دستگاه چاپ مچ بند مبناکارت آریا می توان به سرعت چاپ 20 مچ بند در دقیقه ،وضوح تصاویر 300DPI،ظرفیت حافظه داخلی 8MB، قابل اتصال به USB،SERIAL،LAN،WIRELESS است که در سه سایز نوزاد و کودک و بزرگسال قابل ارایه است.

حیدرپور در ادامه در خصوص دستگاه صدور کارت اظهارداشت: شرکت ارایه دهنده خدمات چاپ بر روی انواع کارت پی وی سی جهت استفاده پرسنل بیمارستان و کارت عضویت بیماران است که قابلیت چاپ دو روی کارت به صورت همزمان تمام رنگی یا به صورت رو تمام رنگ و پشت تک رنگ را دارد.

وی افزود: همچنین از مشخصات دیگر این دستگاه سرعت بالا، کدگزاری کارتهای مگنت ، اسمارت بدون تماس به صورت اختیاری و تکنولوژی چاپ مستقیم است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.