پنجشنبه، ۰۸ آبان ۹۳ - ۰۴:۲۴

به گزارش خبرنگار مهر، اکرم حضرتی ظهر پنجشنبه در دومین نشست هم اندیشی بانوان عضو شوراهای اسلامی شهر، روستا و دهیاران آذربایجان شرقی…

به گزارش خبرنگار مهر، اکرم حضرتی ظهر پنجشنبه در دومین نشست هم اندیشی بانوان عضو شوراهای اسلامی شهر، روستا و دهیاران آذربایجان شرقی اظهار داشت: متاسفانه در برخی از تصمیم گیری ها و مصوبات تعدادی از شوراهای استان، مردان عضو بدون هم اندیشی با بانوان فعالیت می‌کنند.

وی همچنین در ادامه افزود: بانوان عضو شورای اسلامی استان باید در راستای رفع نیازهای بانوان استان قدم‌های مثبت برداند چرا که این قشر از پشتوانه تحصیلاتی و توانمندی های بالایی برخوردارند و علاوه‌بر انجام امور خانه در فعالیت های اجتماعی نیز پیشقدم هستند و امروزه بیش از پیش شاهد موفقیت های زنان در عرصه های مختلف هستیم.

وی همچنین در ادامه تاکید کرد: معرفی بانوان موفق به جامعه باید مورد توجه قرار گیرد و در توسعه شهرهای آذربایجان شرقی باید از نظرات بانوان بهره مند شویم چرا که باید گفت در برخی موارد بانوان استان مظلوم مانده اند و باید از نکته های مورد نظر بانوان فرهیخته در توسعه شهرها به خصوص روستاها استفاده شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای کلانشهر تبریز با بیان اینکه مباحث بانوان در راس امور شورای اسلامی کلانشهر تبریز است، افزود: اکثر اعضای شورای اسلامی در خصوص مسایل بانوان نظرات مثبتی دارند.

وی همچنین به نبود فضای ورزشی مناسب و ویژه برای بانوان در تبریز اشاره کرد و ادامه داد: در راستای ترویج ورزش بانوان شهر تبریز تیم فوتسال توسط سازمان ورزش شهرداری تشکیل یافته است و بانوان در این تیم ورزشی فعالیت می کنند.

حضرتی در پایان از تجهیز پارک شمس تبریزی به یکصد دستگاه دوچرخه خبر داد و گفت: این اقدام توسط سازمان ورزش شهرداری و برای ترویج ورزش بانوان در این پارک و برای استفاده از این امکانات از سوی بانوان علاقه مند به رشته دوچرخه سواری صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *