جمعه، ۰۷ شهریور ۹۳ - ۱۱:۵۱

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به دستآوردهای دولت «تدبیر و امید» گفت: ارتباط با دنیا منهای استکبار جهانی از دستآوردهای دولت «تدبیر و امید»…

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به دستآوردهای دولت «تدبیر و امید» گفت: ارتباط با دنیا منهای استکبار جهانی از دستآوردهای دولت «تدبیر و امید» از زمان روی کار آمدن این کابینه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌شرقی، «اسماعیل جبارزاده» پیش از خطبه‌های نماز جمعه‌ی تبریز با بیان اینکه دولت «تدبیر و امید» از زمان تفویض اختیار از سوی رهبری دستآوردهای گوناگونی داشته است، اظهار کرد: مهار تورم و کنترل قیمت‌ها از مهم‌ترین دستآوردهای اقتصادی دولت است که توانست در اوضاعی که کشور با تغییرات قیمت در شاخص‌های اقتصادی مواجه بود قیمت‌ها را کنترل کند.

وی افزود: اجرای طرح نوین نظام سلامت از دیگر دستآوردهای این دولت است که با اجرای این طرح همه‌ی افراد در استان تحت پوشش بیمه خدمات درمانی قرار گرفته و دولت 90 درصد هزینه‌های درمانی آنان را تقبل می‌کند.

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه دولت در کنار دستآوردهای اقتصادی و بهداشتی، با موضع‌گیری‌های سیاسی خود از مظلومان جهان حمایت کرد، ادامه داد: دولت «تدبیر و امید» به صورت عملی از مردم مظلوم غزه حمایت کرد و این حمایت را در سطح جهانی به گوش جهانیان رسانید.

جبارزاده خاطرنشان کرد: تیم مذاکره‌کننده دولت با رعایت مصلحت‌های مردم ایران با طرف‌های خارجی در رابطه با موضوعات هسته‌ای مذاکره می‌کنند که امید است شاهد موفقیت سربازان سیاست خارجی در این مذاکرات باشیم.

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به توجه دولت به پتانسیل‌های داخلی در مواجهه با تحریم‌ها گفت: دولت اقدامات زیادی را در بخش انرژی آغاز کرده تا در زمستان با مشکل گاز مواجه نباشیم.

وی در رابطه با عملکرد استانداری در این دوره یک ساله یادآور شد: در زمان تحویل استانداری در همان هفته‌ی نخست با اعتراض جمع کثیری از کارگران کارخانجات بعلت نگرفتن حقوق خود مواجه شدیم که در این مدت توانستیم با بهبود بخشیدن به اوضاع کارخانجات صنعتی و شروع به کار دوباره خط تولید آنان مشکلات مردم و کارگران و کارخانجات را تا حدودی برطرف کنیم.

جبارزاده ادامه داد: در زمینه‌ی اجتماعی برای مقابله با بلای خانمانسوز اعتیاد اقدامات زیادی را آغاز کرده و انجام داده‌ایم تا ام‌الفساد معضلات اجتماعی یعنی اعتیاد را از استانمان ریشه‌کن کنیم.

وی عامل موفقیت در جنگ اقتصادی و فرهنگی با دشمنان را نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت برشمرد و خاطرنشان کرد: مسئولان باید شهیدان و علی‌الخصوص شهید مهدی باکری را اسوه و الگوی خود قرار داده و باکری‌وار به مشکلات مردم و جامعه رسیدگی کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *