چهارشنبه، ۰۷ آبان ۹۳ - ۰۱:۵۷

به گزارش خبرنگار مهر، یدالله رجایی ظهر چهارشنبه در دومین همایش ملی سرب و روی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان افزود: متاسفانه…

به گزارش خبرنگار مهر، یدالله رجایی ظهر چهارشنبه در دومین همایش ملی سرب و روی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان افزود: متاسفانه ارتباط خوبی بین صنعت و دانشگاه وجود ندارد و تاکنون راهکاری هم برای حل این مشکل از سوی نهادهای اجرایی لحاظ نشده است.

وی اظهار داشت: این دانشگاه با توجه به  رویکردهای که در بخش صنعت و معدن و کشاورزی داردو دراین عرصه  فعالیت می کند در سال تحصیلی گذشته یک میلیارد تومان طرح پژوهشی برون دانشگاهی از بخش خصوصی را کسب کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان گفت: توجه به امر پژوهش باعث تقویت بنیه مالی پژوهشگران می شود.

رجایی گفت: این استان ظرفیت و پتانسیلهای معدنی و صنعتی خوبی دارد که باید از آنها به خوبی استفاده لازم را کرد.

وی یاد آورشد: همایش ملی سرب و ملی  هفتمین کنفرانس  و همایش ملی است که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان برگزار می شود و همایشهای زیادی هم در بعد استانی و محلی در این مجموعه برگزارشده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان، با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان دانشگاه جامع است اظهار داشت: این دانشگاه در حال حاضر ۱۴ هزار و ۵۰۰ دانشجو دارد و این دانشجویان در فضای مسقف ۱۳۱ هزار متر مربع تحصیل می کنند.

رجایی گفت: مساحت این دانشگاه بالای ۱۱۰ هکتار است.

وی تاکید کرد: این دانشگاه ۳۴۰ عضو هیئت علمی تمام وقت و نیمه وقت دارد و ۳۳۰ نفر کارمند و ۵ دانشکده مصوب را در کار نامه خود جای داده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان افزود: دانشجویان این دانشگاه در ۱۴ رشته دکترا و ۳۴ رشته کارشناسی ارشد تحصیل می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *