دوشنبه، ۰۵ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۷

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام رحیم جعفری پیش از ظهر دوشنبه در دیدار کارکنان اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان با نماینده…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام رحیم جعفری پیش از ظهر دوشنبه در دیدار کارکنان اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان با نماینده ولی فقیه در استان گفت: حاکمیت قلبی و ارتباط عاطفی همواره اساس و مبنای حکومت اسلامی است که در رهبران دینی و ولایت فقیه در نظام جمهوری اسلامی ایران این مهم به وضوح قابل مشاهده است.

وی عنوان کرد: برقراری ارتباط عاطفی بین مردم و مسئولان و هم چنین اتحاد و انسجام مذاهب اسلامی در ایران اسلامی تمامی معادلات دشمنان میهن اسلامیمان را بهم ریخته است.

وی ولایت فقیه را مدار و محور حرکت نظام جمهوری اسلامی ایران خواند و اظهار داشت: حکومت اسلامی همواره در طول تاریخ با رهبری همراه بوده است و مدیریت و حاکمیت اسلامی بدون رهبر امکان پذیر نیست.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان یکی از ضرورت های مهم در عصر حاضر را توجه به حوزه اخلاق و تربیت انسان ها خواند و بیان کرد: هدف و اولویت برنامه های دستگاه های متولی امور فرهنگی باید معطوف به اخلاق باشد.

حجت الاسلام جعفری بر تقویت امور رفاهی کارکنان دستگاه های فرهنگی به ویژه اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان تاکید کرد و افزود: یکی از اقدامات مهم و تاثیرگذاری که باید در دستور کار قرار گیرد تقویت بخش رفاهی کارکنان این اداره کل است.

وی عنوان کرد: تقویت حوزه دین، فرهنگ و هنر مردم کردستان از مسائل حائز اهمیت و جزو اولویت های اصلی اداره کل ارشاد استان است.

وی به برگزاری دو جلسه با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان در سال جاری اشاره کرد و گفت: اعضای خانه مطبوعات استان مشکلات متعددی را در این جلسات مطرح کردند که نیاز به پیگیری جدی دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.