پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۱۱:۵۲

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ارتش عراق با حمایت عشایر و کردها جلوی فتنه داعش را…

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ارتش عراق با حمایت عشایر و کردها جلوی فتنه داعش را خواهد گرفت.

سید احمدرضا دستغیب نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اقدامات داعش در عراق را محکوم کرد.

وی با بیان اینکه داعشی‌های حاضر در عراق پسماند و سرریز سوریه هستند، گفت: آنها به دلیل ناکامی‌های خود در سوریه به سمت عراق حرکت کرده و قصد بر هم زدن آرامش این کشور را دارند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سناریوی اصلی داعشی‌ها توسط دولت‌های غربی نوشته می‌شود، خاطرنشان کرد: داعشی‌ها با ثروت‌‌های بادآورده برخی کشورهای عربی منطقه ادامه حیات می‌دهند.

دستغیب با بیان اینکه ارتش عراق با حمایت عشایر و کردها جلوی این فتنه را خواهند گرفت، تصریح کرد: آنها به جمهوری اسلامی نیز، نمی‌توانند نیم نگاهی داشته باشند، زیرا هنوز خاطره مرصاد را فراموش نکرده‌اند. وی در پایان یادآور شد: داعشی‌ها می‌توانند اسناد سرکوب منافقین در عملیات مرصاد را مشاهده کرده تا آینده خود را در آن ببینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.