دوشنبه، ۰۷ مهر ۹۳ - ۰۷:۴۵

استاندار خراسان شمالی گفت: اجرای طرح توسعه فرودگاه بین المللی بجنورد موجب شتاب بخشیدن به آهنگ توسعه استان می‌شود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان…

استاندار خراسان شمالی گفت: اجرای طرح توسعه فرودگاه بین المللی بجنورد موجب شتاب بخشیدن به آهنگ توسعه استان می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان شمالی، سیدعلی اکبر پرویزی در بازدید از عملیات توسعه فرودگاه بجنورد، گفت: وجود فرودگاه مجهز برای استان‌های دورافتاده یک نیاز اساسی است، به دلیل اینکه حضور مدیران اجرایی کشور و سرمایه گذاران را آسان می‌کند.

وی در خصوص افزایش پروازهای فرودگاه بجنورد اظهار کرد: با اتمام طرح توسعه این فرودگاه و تجهیز آن به امکانات مورد نیاز، پروازهای این فرودگاه به دو پرواز در روز افزایش خواهد یافت.

وی بر شتاب گرفتن طرح‌های توسعه‌ای فرودگاه بجنورد و بهره‌برداری از آن در زمان تعیین شده تاکید و بیان کرد: به مردم استان قول داده شده که بهره‌برداری از این طرح اوایل آذرماه سال جاری کامل و تعداد فراز و فرود هواپیما در این فرودگاه افزایش یابد.

پرویزی گفت: خوشبختانه در حوزه عمرانی توسعه فرودگاه بجنورد طرح‌هایی از جمله افزایش طول باند و آسفالت آن و پیشرفت فیزیکی توسعه ساخت پایانه از پیشرفت بسیار خوبی برخوردار است.

استاندار خراسان شمالی در خصوص کوتاه کردن ارتفاع کوه‌های اطراف فرودگاه برای انجام فراز و فرود هواپیما، افزود: برنامه‌ای برای کوتاه کردن ارتفاعات در دستور نیست و فقط تسطیح ارتفاعات کوتاه شده توسط پیمانکار پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.