چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۰

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا چراغعلی، عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران استان، با اعلام این خبر افزود: با توجه به پیگیری های…

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا چراغعلی، عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران استان، با اعلام این خبر افزود: با توجه به پیگیری های انجام شده و ارسال مدارک مورد نیاز به وزارت کشور، رتبه شهرداری گنبدکاوس پس از سال ها از 8 به 9 ارتقا یافت.

وی افزود: مطابق مقررات، میزان بودجه شهرداری، حسابرسی های انجام شده و میزان درآمد از مهمترین فاکتورهای ارتقاء رتبه است که شهرداری گنبدکاووس با پیگیری شهردار و اعضای شورا موفق به کسب این امیتاز شده اند.

وی ادامه داد: 29 شهرداری در استان داریم که گرگان با 10 امتیاز، گنبدکاووس با 9 امتیاز بالاترین گرید را در شهرهای استان دارند و بعد از رتبه های 7، 6 ،5 و4 و کمتر قرار گرفته اند.

چراغعلی با بیان این که این ارتقای رتبه خبر خوبی برای شهروندان گنبدی است، تصریح کرد: این تحول با همت مدیران شهری ایجاد شده و نقطه عطفی برای ایحاد تحولات بنیادین در حوزه سرمایه گذاری و ارتقای بودجه شهرداری ها است.

مدیرکل دفتر شهری استانداری گلستان اظهار کرد: رتبه شهرداری گرگان هم شرایط ارتقا به 11 را دارا است و امیدوارم با تلاش و پیگیری مدیران این اتفاق در مرکز استان هم رخ دهد.

گفتنی است ابلاغ ارتقای رتبه شهرداری گنبدکاووس طی نامه 30687 و در تاریخ 20 خرداد 1393 با امضای عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور به شهرداری گنبدکاووس ارسال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.