جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۱۲:۵۴

سرهنگ حميد اميرخاني فرمانده انتظامي شهرستان شهرضا در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران گفت: در پي اعلام خبر مرگ مشكوك يك مرد…

سرهنگ حميد اميرخاني فرمانده انتظامي شهرستان شهرضا در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران گفت: در پي اعلام خبر مرگ مشكوك يك مرد جوان در يكي از محله هاي این شهرستان، بلافاصله ماموران به محل اعزام و تحقيقات خود را در اين خصوص آغاز كردند.

وي با بيان اينكه اطرافيان و اعضاي خانواده اين جوان در ابتدا مرگ وي را خودكشي وانمود مي كردند افزود: در بررسي هاي صورت گرفته مشخص شد كه فرد مذكور بر اثر ضربات وارده چاقو به قتل رسيده است.

اين مقام مسئول در ادامه عنوان داشت: سرانجام با اظهارات ضد و نقيض اعضاي خانواده و همسايگان، ماموران به يكي از برادران مقتول مظنون شده و وي را براي تحقيقات بيشتر به پليس آگاهي انتقال دادند.

وي ادامه داد: متهم در حالي كه از بازگو كردن حقيقت خودداری می کرد، سرانجام با كار ويژه و علمي پليسي به قتل برادرش اعتراف و علت اين كار را درگيري لفظي و فيزيكي بين آن دو بر سر تقسيم ارث پدري عنوان كرد.

سرهنگ اميرخاني خاطر نشان كرد: با اعتراف متهم و مشخص شدن ابعاد اين پرونده متهم جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي داده شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.