سه شنبه، ۱۳ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۶

حجت الاسلام والمسلمین سید صدرالدین شریعتی، در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت :محمود رفیعی شاعر و جانباز 80 درصد، در انسانی بسیار…

حجت الاسلام والمسلمین سید صدرالدین شریعتی، در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت :محمود رفیعی شاعر و جانباز 80 درصد، در انسانی بسیار با صفا و متدین بود که فشارهای روحی و جسمی خاصی را متحمل شد. و این اواخر راه رفتن برایش سخت و سنگین بود به همین دلیل با عصا جا به جا می شد؛ ترکشی در بدن داشت که بنا بود این هفته با عمل جراحی آن را خارج کنند اما پیش از نوبت عمل ترکش به قلبش اصابت کرد و ایشان به درجه رفیع شهادت نائل شد.

این استاد دانشگاه علامه طباطبایی افزود: ایشان نسبت به مقدسات اسلامی، امام خمینی(ره) و انقلاب ارادت داشت؛ همچنین ارادت ویژه و خاصی نسبت به رهبر معظم انقلاب داشت؛ در سال 86 به همراه این شهید بزرگوار و دیگر مسؤولان دانشگاه علامه، خدمت مقام معظم رهبری رسیدم و گزارشی از عملکرد خود را به محضر ایشان تقدیم کردیم.

وی تصریح کرد : دانشجویانی که با ایشان کار می کردند از سلامت فکری، روحی و اخلاقی برخوردار بودند و  ایشان در کانون مهدویت، کانون قرآن و دانشکده ادبیات فعالیت‌ها و تلاش‌های چشمگیر و بسیار خوبی داشتند؛ و در ارزشیابی کلاس‌ها دانشجویان وی معدل بالایی داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین شریعتی در پایان خاطر نشان کرد :  شهید رفیعی را یکی از شخصیت‌های علمی و فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی دانست و ایشان در ابتدا به عنوان کارمند و مسؤول روابط عمومی در دانشگاه علامه طباطبایی مشغول به کار شد سپس در دوره دکتری ادبیات توانست بورسیه شود و بعد از فارغ التحصیلی به صورت رسمی عضو هیأت علمی دانشگاه شد. و ایشان در وصف امام زمان اشعاری را نیز سروده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.