پنجشنبه، ۱۵ خرداد ۹۳ - ۰۳:۳۹

ˈعلی حسین احمدیˈ روز پنجشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هر سال برنامه ریزی لازم را…

ˈعلی حسین احمدیˈ روز پنجشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هر سال برنامه ریزی لازم را برای برگزاری اردوهای دانش آموزی و دانشجویی انجام می دهد.

وی افزود: ایجاد نشاط و شادابی، غنی سازی اوقات فراغت، آشنایی با مراکز تفریحی زیارتی کشور، توانمندسازی فکری و فرهنگی خانواده های زیرپوشش در مسیر خوداتکایی اقتصادی و شناسایی استعدادهای دانش آموزان از اهداف برگزاری این اردوهاست.

مدیرکل کمیته امداد ایلام ادامه داد: چهار هزار و 500 دانش آموز مددجوی این نهاد از سراسر استان، سال گذشته در این اردو های آموزشی شرکت کردند.

احمدی یادآور شد: محیط و فضای این اردوها افزون بر این که باعث ایجاد شادی و نشاط مددجویان و خانواده آنها شده اجازه خواهد داد که افراد به دور از زندگی های روزمره به بازسازی جسم، روح و تقویت نشاط در درون خود بپردازند.

وی بیان کرد: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری اردوهای فرهنگی امسال انجام شده و قرار است تیر ماه نزدیک به پنج هزار دانش آموز و دانشجوی زیرپوشش در این برنامه شرکت کنند.

افزون بر 60 هزار نفر از جمعیت 585 هزار نفری استان ایلام زیرپوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند. ک/3

702/565

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.