پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۴

حجت‌الاسلام رسول جوادی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه19 در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: برگزاری اردوهای مهدویت در محلات 13گانه…

حجت‌الاسلام رسول جوادی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه19 در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: برگزاری اردوهای مهدویت در محلات 13گانه منطقه19 همزمان با دهه مهدویت در دستور کار معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه قرار دارد.

وی ادامه داد: این طرح همزمان با دهه مهدویت از 18تا 23خرداد ماه سال 93 در محلات 13گانه منطقه19 در دست اجرا است.

حجت الاسلام جوادی اظهار داشت: در این طرح اردوهای مهدویت در محلات 13گانه منطقه19 از جمله تورهای نیمه روز و یک روزه باغ پرندگان و اماکن مذهبی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: برگزاری اردوهای مهدویت در محلات 13گانه منطقه19، برگزاری تیم‌های یک روزه و دو روزه باغ پرندگان و اماکن تاریخی در سراهای محلات 13گانه منطقه19 از جمله شکوفه شمالی، نعمت‌آباد و … از اقدامات اجرایی این طرح است.

حجت‌الاسلام خاطرنشان کرد: برپایی ایستگاه صلواتی و غرفه‌های مهدویت در میادین منطقه19 از جمله میدان ابن سینا روز پنجشنبه 22خرداد ماه سال 93، برگزاری مراسم تجلیل و تکریم از خانواده شهدا و جانبازان از اقدامات دیگر شهرداری منطقه19 است.

انتهای‌پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.