پنجشنبه، ۰۴ اردیبهشت ۹۹ - ۰۶:۱۹
ارزان ترین محصول لوتوس

در این مطلب از میهن پست ارزان ترین محصول لوتوس را به شما کاربران عزیز معرفی خواهیم کرد. خودرویی با ظاهری شبیه به…

در این مطلب از میهن پست ارزان ترین محصول لوتوس را به شما کاربران عزیز معرفی خواهیم کرد. خودرویی با ظاهری شبیه به سوپر ماشین ها که باید آن را امتحان کنید.

خبرهای زیادی درباره آماده شدن لوتوس برای عرضه خودروی پیشرانه وسط جدید در سال جدید به گوش رسیده است. ظاهراً این خودرو از پیشرانه 6 سیلندر هیبریدی و استایلی مشابه با هایپرکار اویجا سود خواهد برد. ارزان ترین محصول لوتوس

ارزان ترین محصول لوتوس

این مدل سطح پایه به منظور استفاده روزانه طراحی شده و آخرین خودروی درون‌سوز لوتوس خواهد بود. فیل پوفام مدیرعامل لوتوس گفته محصول پایه این برند قیمت بین 55 تا 100 هزار پوند خواهد داشت.

ارزان ترین محصول لوتوس

تولید این خودرو از سال جاری میلادی در کارخانه هِتِل انگلستان و به محض پایان شیوع ویروس کرونا شروع خواهد شد. احتمالاً رونمایی محصول جدید لوتوس نیز اواخر سال جاری یا اوایل سال 2021 انجام می‌شود.

ارزان ترین محصول لوتوس

لوتوس استراتژی متفاوتی نسبت به استون مارتین و لامبورگینی در پیش گرفته است. خودروی اسپورت و قابل‌دسترس لوتوس از نظر طراحی نیز نسبت به محصولات پیست محور این شرکت متفاوت خواهد بود. البته این خودرو فضای کابین کافی برای استفاده روزانه خواهد داشت. ارزان ترین محصول لوتوسارزان ترین محصول لوتوس

این خودروساز بریتانیایی برنامه‌ هایی برای افزایش تولید خود از 1600 دستگاه در سال به 5 هزار دستگاه داشته و طبق گفته مدیر عامل شرکت، افت فروش ناشی از کرونا هیچ تأثیری روی این برنامه‌ ها نخواهد داشت.

پوفام گفته است:

ما باید در آینده سرمایه‌ گذاری کنیم. تمرکز کنونی ما روی خودرو های اسپورت است اما فکر می‌ کنیم برند لوتوس پتانسیل حضور در کلاس‌ های دیگر را نیز دارد؛ و جیلی تجربه لازم در بخش‌ هایی همچون الکتریکی سازی و رانندگی خودران را دارد.

منظور پوفام از کلاس‌ های دیگر کلاس شاسی بلند ها یا سدان های اسپورت است که در صورت حضور در این کلاس‌ ها می‌ توانیم رقابت‌ های جذابی را شاهد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.