پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۱

بگزارش خبرنگار ایرنا،علی جنتی در مراسم تجلیل از اساتید برتر دانشگاه های ایران که در موسسه آموزش عالی خاتم وابسته به بانک پاسارگاد…

بگزارش خبرنگار ایرنا،علی جنتی در مراسم تجلیل از اساتید برتر دانشگاه های ایران که در موسسه آموزش عالی خاتم وابسته به بانک پاسارگاد برگزار شد افزود:نمونه ارزش افزوده مرتبط به بخش فرهنگ حراجی تابلوهای هنری نقاشی در هفته گذشته بود.

وی با اشاره به حراج تابلوهای نقاشی درهتل آزادی گفت: در این حراج 90 تابلو عرضه شد که در یک شب 13 میلیاردو 250 میلیون تومان تابلو فروش رفت.

وزیر ارشاد تصریح کرد: با توجه به این نمونه ها می توان نتیجه گرفت که سرمایه گذاری در بخش های مختلف فرهنگی می تواند ارزش افزوده بالا و مناسبی را ایجاد کند.

وی همچنین با اشاره به فعالیت های موسسه آموزش عالی خاتم گفت که این موسسه به دانشگاه تبدیل خواهد شد و به عنوان یک دانشگاه نمونه فعالیت خواهد کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اظهار امیدواری کرد با فعالیت این دانشگاه علاوه بر رشد علم و هنر فناوری در کشور توسعه یابد.

جنتی همچنین با اشاره به اسپانسر شدن بانک پاسارگاد برای تیم ملی فوتبال ایران نیز گفت:هرچند درکشورهای خارجی تیم های فوتبال 200 تا 300 اسپانسر دارد اما تیم ملی فوتبال ایران دارای دو اسپانسر است که یکی از این اسپانسرها بانک پاسارگاد است و از تیم ملی حمایت می کند.

اقتصام(3)**9141**م.ب**1856

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.