شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۰

به گزارش خبرنگار مهر، سردار فتح الله زمانیان ظهر شنبه در جمع خبرنگاران استان زنجان قاچاق کالا را جزو  دغدغه های مسئولان و…

به گزارش خبرنگار مهر، سردار فتح الله زمانیان ظهر شنبه در جمع خبرنگاران استان زنجان قاچاق کالا را جزو  دغدغه های مسئولان و به خصوص نیروی انتظامی عنوان کرد و افزود: در این راستا مسئولان برای مبارزه با قاچاق کالا فعالیتهای خود را در دستور کار قرار دهند.

وی اظهار داشت: در این میان باید پیشگیری در دستور کار قرار گیرد.

فرمانده پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: در راستای مقابله با قاچاق کالا 20 طرح عملیاتی توسط ناجا انجام شده است.

سردار زمانیان به اجرای طرح شبنم در سالهای گذشته اشاره کرد و از تولید برچسب های جعلی بر روی کالاهای قاچاق خبر داد و گفت: این کار باعث قانونی جلوه دادن آن می شود.

وی یادآورشد: متاسفانه امروز به همان اندازه که کالای قانونی در کشور تولید می شود به همان میزان نیز کالای قاچاق وارد بازار می شود.

فرمانده پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: قاچاق علاوه براینکه به اقتصاد کشور ضربه می زند بلکه آسیب های اجتماعی و فرهنگی را به دنبال دارد . 

سردار زمانیان گفت: ناجا با قاچاق کالای کوچک و بزرگ مبارزه می کند.

وی اولویت ناجا را مقابله با قاچاق کالا اعلام کرد و گفت: در این راستا ناجا مقابله با مشروبات الکلی، سلاح و مهمات را در اولویت کاری خود قرار داده است.

 فرمانده پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور تاکید کرد: طرح های عملیاتی به صورت مستقل در زمان های مختلف در استانها اجرا می شود.

سردار زمانیان یاد آورشد: ا قاچاق کالا اقتصاد جامعه را سست می کند و باعث ایجاد بیکاری در جامعه می شود بنابراین در سال جاری ناجا مبارزه جدی با قاچاق کالا را در اولویت کاری خود دارد.

وی گفت:  در کشورهای مختلف بحث مبارزه با کالای قاچاق وجود دارد ولی در کشور ما به واسطه عوامل سیاسی و اجتماعی و موقعیت اجتماعی نمی توانیم روی مجموعه های مرزی حساب کنیم.

فرمانده پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز تصریح کرد: در سالهای گذشته ناجا باندهای بسیار بزرگ در کشور را متلاشی کرده است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.