یکشنبه، ۰۴ خرداد ۹۳ - ۰۱:۴۶

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی قربانی، عصر شنبه در مراسم غبارروبی گلزار شهدا شهر میامی، با تاکید بر اینکه ارزش شهادت…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی قربانی، عصر شنبه در مراسم غبارروبی گلزار شهدا شهر میامی، با تاکید بر اینکه ارزش شهادت با هيچ حماسه‌اي در دنيا قابل قیاس نيست تصریح کرد: شکر و سپاسگذاری از ایثار و رشادت شهیدان همین بس که از آرمانهای بزرگ انقلاب و ولایت فقیه دفاع کرده و همیشه پشتیبان ولایت باشیم.

وی با اشاره به اینکه درباره مقام شهیدان، روایات فراوانی در منابع دیده می شود، گفت: این امر حکایت از عظمت فوق ‏العاده ارزش کار شهیدان است.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان میامی نیز در این مراسم شهدا را از ارزش های والای انقلاب دانست و گفت: ایشان از جایگاه والایی در نزد خدامند متعال برخور دارند.

سرهنگ عباسعلی کاظمی، به مقام والای شهید در جامعه اسلامی اشاره داشت و افزود: شهیدان با انتخاب بهترین و درست ترین مسیر به ما راه را نشان دادند تا ما نیز راه را گم نکنیم.

وی افزود: پرفروغ ترین راه برای فرهنگ رهایی که بزرگان ما آن را برگزیدند شهادت و شهادت طلبی بود.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان میامی گفت: امروز که انقلاب اسلامی در دنیا با رشادت های شهیدان شناخته شده است باید قدردان خون یکایک آنها باشیم و در تمام مراسم ها یادی از آنها کنیم.

انجام رژه موتوری، غبار روبی گلزار شهدا، مسابقات دوچرخه سواری و … از دیگر برنامه های این مراسم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.