شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۴۹

به گزارش خبرنگار مهر، حسین انواری روز شنبه در حاشیه همایش تجلیل از نخبگان و جلوه‌های خودباوری با اشاره به وام اشتغال مددجویان…

به گزارش خبرنگار مهر، حسین انواری روز شنبه در حاشیه همایش تجلیل از نخبگان و جلوه‌های خودباوری با اشاره به وام اشتغال مددجویان اظهار داشت: مبلغ 15 میلیون تومان به عنوان وام اشتغال به متقاضیان داده می شود.

وی تصریح کرد: رایزنی‌هایی با بانک‌های عامل و همچنین شورای اشتغال صورت گرفته است و وام مددجویان از 15 میلیون به 20 میلیون تومان افزایش پیدا کند.

انواری خاطرنشان کرد: در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها تعامل خوبی بین مجموعه امداد و سازمان هدفمندی یارانه‌ها وجود دارد به طوریکه در هفته‌های گذشته لیست مددجویان و نیازمندان برای دریافت یارانه به این سازمان ارسال شده است.

عضو شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی، گفت: 8 میلیون از مددجویان و نیازمندان در این مرحله یارانه دریافت می‌‌کنند به طوری که از این تعداد  4 میلیون و 500 هزار نفر به صورت مستقیم تحت پوشش امداد و مابقی به صورت موردی از امداد کمک می‌گیرند.

انواری  گفت:‌ در پایان اردیبهشت ماه جشن خودکفایی 120 هزار خانواده برگزار خواهد شد که بر همین تعداد مددجوی جدید به چرخه حمایتی اضافه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.