یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۹:۰۶

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف سرافراز عصر یک شنبه در همایش منطقه ای بهره برداری و کنترل شرکت های توزیع برق شمال غرب…

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف سرافراز عصر یک شنبه در همایش منطقه ای بهره برداری و کنترل شرکت های توزیع برق شمال غرب کشور که با حضور مدیران و کارشناسان توزیع برق استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، قزوین، زنجان، ایلام، همدان و کردستان و کرمانشاه تشکیل شده بود، افزود: استان های آذربایجان شرقی، همدان و اردبیل بیشترین مقاله را به ترتیب به این همایش ارسال کرده اند.

وی با تاکید بر ضرورت مدیریت مصرف مشترکین برق خانگی، تجاری و صنعتی در کشور گفت: برق همه زندگی نیست ولی بدون شک زندگی همه انسان ها به آن وابسته است و در کشور ما نیز کاربردهای مختلف نعمت برق در مصارف مختلف بر کسی پوشیده نیست.

سرافراز سپس به مسئله توسعه شرکت های تولید و توزیع برق اشاره کرد و اظهار داشت: با شرایط فعلی مصرف برق باید به فکر گسترش و توسعه نیروگاه ها بود چراکه خدمات برق به خصوص بخش توزیع به عنوان نمادی از خدمات اساسی و پایه صنعت برق به شمار می ‌رود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان ‌شرقی همچنین به میزان حجم توزیع و تولید برق در سراسر کشور اشاره کرد و ابراز داشت: حجم کار زیاد است و باید در چنین همایش ها و گردهمایی ها با هم فکری و استفاده از نظرات کارشناسی متخصصان بکوشیم تا به روش‌های نوین علمی در زمینه حوادث و فوریت‌های برق و تجمیع نتایج فعالیت‌های فعالان بخش توزیع برق برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.