جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۷:۰۰

به گزارش خبرگزاری مهر، با اتمام مهلت فراخوان در بخش صحنه‌ای و فضای باز، در مجموع 347 متن به دبیرخانه پانزدهمین جشنواره نمایش…

به گزارش خبرگزاری مهر، با اتمام مهلت فراخوان در بخش صحنه‌ای و فضای باز، در مجموع 347 متن به دبیرخانه پانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی ارسال شده که در این میان به بخش صحنه‌ای بیش از 260 متن ارسال شده و به بخش فضای آزاد نیز 87 متن رسیده است.

این دوره از جشنواره نمایش عروسکی تهران – مبارک که بدون محدودیت در موضوع برگزار می‌شود. مهلت ارسال آثار در بخش نمایش‌های صحنه‌ای و نمایش‌های فضای باز 10 خرداد ماه به پایان رسید و مهلت ارسال اثر به بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی تا 15 مرداد ادامه دارد.

شهرام کرمی، نادر برهانی مرند و زهرا صبری بازخوانی متون این دوره از جشنواره را برعهده دارند. جشنواره پانزدهم در سه بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی، صحنه‌ای و فضای باز برگزار خواهد شد که در بخش صحنه‌ای از میان آثار رسیده به دبیرخانه 20 اثر به جشنواره این دوره راه خواهد یافت. همچنین در بخش فضای باز نیز از میان آثار رسیده بعد از انتخاب و داوری آثار، 10 اثر نمایش عروسکی در جشنواره شرکت خواهد کرد.

پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک با هدف بسترسازی برای رشد کمی و کیفی نمایش‌های عروسکی، تبادل تجارب ملی و بین‌المللی، توجه به خلق آثار مبتنی بر ظرفیت‌های فرهنگی، ملی همچون قصه‌ها، افسانه‌ها و متل‌های ایرانی و تقویت مرکزیت ایران به عنوان قطب نمایش عروسکی خاورمیانه برگزار می‌شود.

این جشنواره با دبیری مرضیه برومند از تاریخ 22 شهریور سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.