سه شنبه، ۲۵ شهریور ۹۳ - ۰۷:۰۸

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید در استان در مراسم جشن‌ها اول ارکسترها را در مراسم جشن‌ها حذف…

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید در استان در مراسم جشن‌ها اول ارکسترها را در مراسم جشن‌ها حذف شود اگر ارکستر حذف شود بقیه مشکلات از جمله تیراندازی با اسلحه و خوردن مشروبات الکلی توسط جوانان نیز به حداقل خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام صفدر پناهی افزود: تعداد اسلحه در استان مجاز و غیرمجاز بسیار بالاست سپاه استان هنگام صادر کردن مجوز باید افراد را توجیه و کلاس‌های آموزشی برای این افراد برگزار کند و بعد مجوز صادر شود.

وی اظهارکرد: تالارها و باغ‌ها باید در وقت برگزاری جشن‌های عروسی کنترل شوند و قوانینی برای این مشکلات وضع شود.

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استانی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: صدا و سیمای استان نیز می تواند با پخش مستنداتی در ارتباط با اسلحه و خطراتی که می‌تواند داشته باشد پخش کند تا مردم آگاهی بیشتری در این زمینه و زمان استفاده از اسلحه پیدا کنند.

وی افزود: یکی از مزایای صدور مجوز این است که اسلحه‌های استان شناسنامه دار هستند برای اینکه در استان از این اتفاقات جلوگیری شود باید سرکشی کامل از تالارها، باغها و سایر مکان های برگزاری جشن ها شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *