پنجشنبه، ۰۱ آبان ۹۳ - ۰۵:۰۰

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر فرج اللهی بعد از ظهر پنج شنبه در جلسه هیات های ورزشی شهرستان تبریز اظهار داشت: استارت استعداد…

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر فرج اللهی بعد از ظهر پنج شنبه در جلسه هیات های ورزشی شهرستان تبریز اظهار داشت: استارت استعداد یابی در استان زده شده است و رقم قابل ملاحظه ای برای خریداری تجهیزات و وسایل برای این امر هزینه شده است.

وی با اشاره به طرح ورزش و مسابقات درون مدرسه ای افزود: این طرح که از سوی وزارت آموزش و پرورش ارایه شده عالی و فرصت خوبی برای استعداد یابی در رده سنی 9 تا 12 سال است.

فرج اللهی در ادامه خواستار همکاری ارگانهای برای برگزاری مسابقات و جشنواره ها در ارگان ها شد و وجود رابط ورزشی در ادارات را با معرفی فرماندار لازم دانست.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز نیز در این جلسه با اشاره به برگزاری مطلوب مسابقات آسیایی از جمله هندبال، شطرنج، فوتبال و دوچرخه سواری تبریز و استان را یکی از قطب های بزرگ و مستعد ورزش ایران دانست.

حبیب ستوده نژاد کسب مقام اول اداره کل در سطح کشور را مرهون زحمت های تمامی شهرستان ها و هیئت ها به خصوص هیئت های شهرستان تبریز دانست و گفت: سعی کنیم به رشته های مادر ورود نماییم تا در بحث المپیک موفق باشیم.

وی با اشاره به مدال آوران بازی های آسیایی از پرویز هادی و فرزاد باهر ارسباران و مجید بهرامی بخاطر زحمات و تحمل سختی ها در راه کسب افتخار و سر بلندی برای استان و کشور تفدیر و تشکر کرد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.