سه شنبه، ۰۴ شهریور ۹۳ - ۱۱:۰۳

‌فرماندار پیرانشهر گفت: درمان کودکان شین‌آبادی در بیمارستان‌های فاطمه زهرا(س) و محب تهران ادامه دارد. اروج مجاهدی در گفت و گو با خبرنگار…

‌فرماندار پیرانشهر گفت: درمان کودکان شین‌آبادی در بیمارستان‌های فاطمه زهرا(س) و محب تهران ادامه دارد.

اروج مجاهدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی با بیان اینکه در حال حاضر درمان کودکان شین آبادی در دو بیمارستان فاطمه زهرا(س) و محب تهران انجام می‌شود، افزود: دوره‌های درمانی، تامین هزینه های ایاب و ذهاب، پذیرایی و اسکان این کودکان طبق جدول زمان بندی وزارت آموزش و پرورش صورت می‌گیرد.

وی در ادامه افزود: 23 نفر از کودکان آسیب دیده تحت درمان هستند که از این میان 3 نفر آنها بهبودی کامل یافته‌اند.

مجاهدی تصریح کرد: تا کنون 19 نفر از کودکان آسیب دیده دیه دریافت کرده و 7 نفر باقی مانده نیز نسبت به دیه تعلق گرفته به آنان معترض هستند، به طوری که مراتب اجرایی و پیگیری آنها در وزارت آموزش و پرورش تحت بررسی است.

‌فرماندار پیرانشهر افزود: طرح استخدامی کودکان در حال حاضر در خود وزارت آموزش و پرورش تحت بررسی و پیگیری است و از تغییرات این موضوع اطلاعی در دست نیست.

مجاهدی با بیان اینکه فرمانداری پیگیر تمام مراحل درمانی و تحصیلی دانش آموزان آسیب دیده است، افزود: در این راستا نیز اقداماتی برای جلب و جذب کمک‌های مردمی و دولتی انجام داده و تا کنون مبلغ 21 میلیارد تومان برای درمان کودکان آسیب دیده هزینه شده است.

وی خاطر نشان کرد: دانش آموزان شین آبادی فرزندان این مرز و بوم هستند و مسئولان در رابطه با مراحل درمانی این عزیزان باید توجه وِیژه داشته و پاسخگو باشند.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.