چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۰۶

به گزارش خبرگزاری مهر، حمید استیلی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس در خصوص صحبت‌هایی که از قول وی مطرح شده، ضمن بیان…

به گزارش خبرگزاری مهر، حمید استیلی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس در خصوص صحبت‌هایی که از قول وی مطرح شده، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: متاسفانه درباره مسائل مطرح شده در آخرین جلسه هیات مدیره، مطالبی به رسانه‌ها اعلام شده است که به هیچ وجه صحت ندارد. ماهیت این عوامل که تلاش کرده‌اند باشگاه را دچار مشکل کرده و بخش‌های مختلف را روبروی هم قرار بدهند، برای ما روشن است.

وی ادامه داد: در نشست هیات مدیره درباره مسائلی صحبت کردیم که شاید برای بعضی مهم نباشد اما از نظر ما اهمیت دارد زیرا می‌خواهیم زیر ساختی برای باشگاه ایجاد شود. فکر و ذکر ما هواداران هستند و می‌خواهیم یک شرایط پایدار ایجاد شود.

عضو هیات مدیره پرسپولیس همچنین تاکید کرد: به همین دلیل است که درباره بودجه تیم‌های پایه، ایجاد ساختار در باشگاه، تشکیل کمیته فنی و مسائلی از این دست بحث و گفتگو کردیم اما متاسفانه بعضی افراد، مطالبی را به رسانه‌ها القاء کرده‌اند که صحت ندارد. ما اینقدر شفاف برخورد می‌کنیم که شخصا خواسته‌ام برای جلوگیری از هرگونه سوء تفاهم در جلسات هیات مدیره، یک دوربین از همه چیز فیلمبرداری کند زیرا مطلبی برای پنهان کردن نداریم و به غیر از صلاح باشگاه و هواداران به چیزی فکر نمی‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: چطور ممکن است ما صادقیان یا نیلسون را نخواهیم. من که دیگر خودم مربی بوده‌ام. یعنی نمی‌دانم آنها چگونه بازیکنانی هستند؟! نیلسون بعد از سال‌ها توانسته است دروازه را بیمه کند و نقطه اتکا تیم است. پیام صادقیان هم پدیده مسابقات و از فنی‌ترین بازیکنان بود. از سوی دیگر آنها سرمایه‌های باشگاه هستند و اگر خودشان هم بخواهند اینطور نیست که رهایشان کنیم، مگر اینکه نظر کادر فنی چیز دیگری باشد.

استیلی در ادامه یادآور شد: در آخرین جلسه نیز اصلا درباره فهرست تیم صحبت نشد و کار را به مدیر عامل، کمیته و سرمربی سپرده‌ایم. در مورد خود علی دایی هم شبهه‌ای وجود نداشت. ایشان فصل آینده سرمربی تیم هستند و به همین دلیل ضرورتی نبود که اصلا بخواهیم وارد این بحث بشویم. این گمانه‌زنی‌ها را از جاهای دیگر می‌شنویم. هیچ گزینه دومی در کار نبود که بخواهیم درباره آن صحبت کنیم. علی دایی تنها گزینه بود و هست، قرارداد هم دارد و این موضوع برای ما تمام شده است.

وی با اشاره به اینکه هیات مدیره مصمم است هزینه‌ها را بر اساس بودجه‌ای که دارد تنظیم کند، تصریح کرد: ما یک بحث کلی در باشگاه داریم که نه تنها نباید در پایان فصل بر بدهی‌ها افزوده شود، بلکه بخشی از بدهی‌ها بویژه به اعضای تیم را هم باید پرداخت کنیم. اعداد و ارقامی هم به دست آمده که باید یکپارچه شود.

عضو هیات مدیره پرسپولیس تیم هم از این موضوع مستثنی نیست و ما بر اساس بودجه عمل می‌کنیم. در این بخش هم قرار شد علیرضا رحیمی مدیر عامل باشگاه ضمن لحاظ کردن این موضوع در عقد قراردادهای جدید، با مربیان و بازیکنان دارای قرارداد نیز صحبت‌هایی را داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به تشکیل کمیته فنی در باشگاه افزود: یکی از اهداف باشگاه این است که بالاخره بتوانیم سیستم بازیکن‌‎سازی داشته باشیم. پرسپولیس تنها نباید تیم بزرگسالان باشد. یکی از مهمترین کارهای کمیته فنی همین است. کار کمیته فنی دخالت نیست، نظارت و مشورت است و به این منظور آدم‌های بزرگی افتخار همکاری دادند، با بزرگواران دیگری هم صحبت کرده بودیم و به طور قطع از هر کمکی برای پیشرفت پرسپولیس استقبال می‌کنیم زیرا باید دست به دست هم بدهیم.

استیلی درباره مسائل مطرح شده درباره کمیته فنی هم گفت: مشخص است که افرادی با تخصص‌های گوناگون حضور پیدا کرده‌اند تا بتوانیم کاری که گفتیم را انجام بدهیم. وظایف کمیته فنی را هم از فیفا و مراجع بین‌المللی استخراج کرده‌ایم و جای نگرانی نیست و همانطور که گفتم در هیات مدیره، همه مسائل کاملا شفاف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.