دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۰

به گزارش حوزه موسیقی باشگاه خبرنگاران ؛ “رضا صادقی” خواننده و آهنگساز خوب کشورمان میهمان ویژه برنامه “جشن سلام”بود که به مناسبت آغاز…

به گزارش حوزه موسیقی باشگاه خبرنگاران ؛ “رضا صادقی” خواننده و آهنگساز خوب کشورمان میهمان ویژه برنامه “جشن سلام”بود که به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان روز شنبه  در رادیو جوان برگزار شد .

وی درباره تیتراژ ها و موسیقی هایی که برای برنامه های ماه مبارک رمضان که در سالیان گذشته ساخته و خوانده بود گفت: من کارهایی که برای ماه رمضان می خوانم برایم حس خوبی دارد چون به عنوان آهنگساز وقتی آهنگی را می سازم به این فکر می کنم که روزه دار پس از افطار و در یک فضای آرامش بخش قرار است کاررا بشنود وامیدوارم مردم آن کار را دوست داشته باشند و لبخند مردم را به همراه داشته باشد چرا که لبخند مردم نمایش کوچکی از لبخند خداست.

رضا صادقی ادامه داد:متاسفانه در بحث تیتراژ ها هیچ وقت فضای کار سریال با ما سازندگان موسیقی در میان گذاشته نمی شود و گاهی اوقات فضای یک ترانه شاید به فضای سریال نخورد. اگر این ارتباط برقرار بود و می شد تیم سازنده موسیقی تیتراژ سریال با کارگردان به طور کامل در ارتباط بود قطعاً ترانه ها نیز بهتر می شد.

 درسرزمین زیبای مان ایران ، موسیقیدان هایمان کارهایی را انجام می دهند که اگر محدودیتی نداشتند قطعاً سرآمد موسیقی در دنیا می شد. خوشحالم که بچه های موسیقی این مرز و بوم کارهایی می سازند که در ذهن این مردم ماندگارشده است.

 وی در پایان در خصوص فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: امروز که به پیشواز ماه مبارک رمضان می رویم از خدا می خواهم سفره کسانی که 12 ماه سال را روزه اند و چیزی برای خوردن ندارند هم سفره شان پر برکت باشد.

بیاییم مایی که شاید 4 نوع غذا در سفره هایمان داریم ، آن 4 نوع غذا را بکنیم 2 نوع غذا و یک غذا هم به سر سفره این نیازمندان ببریم ؛ کسانی که واقعاً غذایی برای خوردن ندارند. ما وقتی قرآن می خوانیم با بسم الله الرحمن الرحیم شروع می کنیم ، یعنی خداوند بخشنده است. پس چه خوب است که ما هم که بنده خدا هستیم این صفت نیک بخشنده بودن را از او بیاموزیم و دست کسانی را دستشان تنگ است را بگیریم.
 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.