شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۰

روزنامه صهیونیستی معاریو نوشت: سه نظامی اسرائیلی در عملیاتی کاملا هوشمندانه و از سوی گروهی کاملا حرفه‌ای به اسارت گرفته شدند. به گزارش…

روزنامه صهیونیستی معاریو نوشت: سه نظامی اسرائیلی در عملیاتی کاملا هوشمندانه و از سوی گروهی کاملا حرفه‌ای به اسارت گرفته شدند.

به گزارش فارس، روزنامه صهیونیستی «معاریو» به نقل از منابع نظامی اسرائیل نوشت: همزمانی عملیات ربودن سه نظامی صهیونیستی با ساعت آغاز افتتاحیه مسابقات جام جهانی فوتبال تصادفی نبوده است بلکه عاملان ربودن  این سه سرباز منتظر این لحظه بودند که خیابان‌ها از عبور و مرور خودروها و عابران خلوت شود.

یک افسر صهیونیستی در اظهاراتی به روزنامه معاریو چاپ امروز جمعه گفت: سناریوی ربوده شدن سه نظامی اسرائیلی مشابه سناریو ربودن شدن «گلعاد شالیت» در ژوئن 2006 است که آن زمان هم ربایش وی با مسابقات جام جهانی همزمان بود.

این افسر صهیونیست افزود:ربودن سه نظامی اسرائیلی از سوی گروهی وابسته به حماس صورت گرفت که کاملا آموزش دیده و با تجربه بسیار بالایی بودند و از مدت ها قبل در الخلیل اقامت داشته اند.

به گفته این افسر صهیونیست عملیات به گونه‌ای برنامه ریزی شده بود که تا ساعت‌ها کسی از ناپدید شدن سه نظامی اطلاعی نداشت و در این مدت زمان عوامل ربایش آنها فرصت مخفی کردنشان را داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.