دوشنبه، ۱۲ خرداد ۹۳ - ۰۶:۵۲

بهنام اسبقي در مورد سومين قهرماني تيم ملي تکواندوي ايران در آسيا، اظهار کرد: تکواندوي ايران چند سالي بود که حاشيه زيادي داشت…

بهنام اسبقي در مورد سومين قهرماني تيم ملي تکواندوي ايران در آسيا، اظهار کرد: تکواندوي ايران چند سالي بود که حاشيه زيادي داشت و آرامش آن بر هم خورده بود، اما خدا را شکر با نتايجي که به دست آمد اين رشته مدال آور آرام آرام به آرامش رسيده است.

به گزارش ايسنا، وي افزود: اين قهرماني حاصل تلاش همه ملي‌پوشان بود و همه براي رسيدن به آن تلاش کردند. اين قهرماني ارزش زيادي داشت، چرا که توانستيم باز هم کره که مهد تکواندوي جهان است را کنار بگذاريم.

قهرمان تکواندوي جهان در مورد کسب مدال طلايش در آسيا ، گفت: براي رسيدن به اين طلا زحمت زيادي کشيده‌ام. ما حتي در ايام نوروز که همه تعطيل بودند در تمرينات بوديم و سخت تمرين مي‌کرديم. وقتي تکواندو کاري مدال بيشتري مي‌آورد حريفان با آمادگي بيشتري مقابل او قرار مي‌گيرند و همين مساله کار او را براي تکرار مدال سخت‌تر مي‌کند. خوشحالم که باز هم توانستم مدال طلا بگيرم.

وي ادامه داد: ان‌شاءالله اگر خدا بخواهد و قسمتم باشد تلاش مي‌کنم در بازي‌هاي آسيايي عضو تيم ملي باشم. مي روم تا طلاي بازي‌هاي آسيايي را نيز به افتخاراتم اضافه کنم. البته مهم‌تر از مدال من موفقيت تکواندوي ايران است.

اسبقي با تاکيد بر اين که اين قهرماني در آسيا که کار ما را در بازي‌هاي آسيايي اينچئون سخت‌تر کرد، گفت: آن بازي‌ها در کره جنوبي است و مطمئنا کره‌اي‌ها دوست ندارند قهرماني را از دست بدهند. آنها با برنامه‌تر مي‌آيند و 100 درصد با تکيه بر نفوذ داوري‌ها مي‌خواهند باز هم قهرمان شوند.

وي افزود: ما بايد بيشتر دقت کنيم و تمرينات سخت‌تري را انجام دهيم، چرا که مسابقاتي که در کره برگزار مي‌شود سخت‌تر از هر مسابقه ديگري است. آن هم وقتي که حريفت از کره جنوبي باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.