شنبه، ۱۷ مهر ۹۵ - ۰۲:۲۴
اسب‌های مینیاتوری

تصاویری از جزیره ای بکر در اسکاتلند که بیشتر ساکنان آن اسب‌ های مینیاتوری هستند را در حالی برای شما کاربران عزیز آماده…

تصاویری از جزیره ای بکر در اسکاتلند که بیشتر ساکنان آن اسب‌ های مینیاتوری هستند را در حالی برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم که این جزیره در کشور اسکاتلند واقع شده است  و جالب این که تنها ۳۰ نفر جمعیت دارد و در واقع یک محیط بسیار عالی برای کسانی است که هیاهوی زندگی شهری خسته شده اند. در ادامه برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با میهن پست  همراه باشید.
اگر شما هم از زندگی شهری و تمام شلوغی های آن خسته شده اید و به دنبال رهایی از این قفس طاقت فرسا هستید. بد نیست که سفر داشته باشید به این جزیره بکر و دست نخورده فولا – Foula – در کشور اسکاتلند تا به درستی و روشنی معنای آرامش و همزیستی با طبیعت را در کنار ساکنین آرام و البته انگشت شمارش در حالی حس و تجربه کنید که همه روزه می توانید نطاره گر اسب‌های مینیاتوری باشید که از اصطبل هایشان رها شده و به راحتی و زیبایی در دامن دشت ها به بازی و چَرا می پردازند ا.

سابقه حضور اسب ها در جزیره Foula که خود بخشی از جزیره شتلند است به عصر برنز بر می گردد و این جزیره کلا منشأ اسب‌های مینیاتوری تشلند است که اینک در سراسر دنیا شناخته شده هستند.

بد نیست بدانید که این اسب ها پوست ضخیم و پاهای کوتاه دارند و همانند سگ های راهنما، پس از آموزش به عنوان اسب راهنما مورد استفاده قرار می گیرند و البته زیبایی این اسب ها به قدری خارق العاده است که هر کسی ناظر آن ها است شک می کند که آیا در خواب است و یا بیداری …

بنابراین اگر شما نیز قصد سفر به این جزیره را دارید لازم است بدانید که هواپیما و کشتی تنها وسایل سفر به این جزیره هستند و البته فقط چند بار در هفته این مسیر را طی می کنند.

بد نیست بدانید وقتی که جزیره بکر و دست نخورده Foula در کشور اسکاتلند رسیدید می توانید یک کلبه یا یک اتاق ییلاقی کوچک اجاره کنید و سپس به کمک اهالی ، صخره های سخت و تپه های سبز و حیات وحش غنی را جستجو و تماشا کنید و از این مناظر لذت ببرید و شما همچنین می توانید در ساحل این جزیره زیبا به تماشای پرندگان و حتی آبزیان نیز بنشینید و مهمتر از همه نباید نگران گم شدن در این جزیره بود چزا که اگر کسی در این جزیره گم شود فقط کافیست که پیامی را به یکی از اهالی بفرستید چون سریا به کمک او می آیند.

با هم در میهن پست تصاویری از جزیره بکر Foula  در اسکانلند  و اسب‌های مینیاتوری آن را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]junkhost[/highlight]

یک دیدگاه برای “جزیره‌ای در اسکاتلند که بیشترین ساکنینش اسب‌ های مینیاتوری است !”

  1. تانیا گفت:

    خیلی جالبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.