استادیوم تختی برای میزبانی تیم فوتبال شهرداری اردبیل آماده است

به گزارش خبرنگار مهر، بهنام فتحی پیش از ظهر جمعه در بازدید از استادیوم تختی اردبیل افزود: این استادیوم از سوی شورا و شهرداری اردبیل و با مشارکت اداره ورزش و جوانان با توجه کامل به استانداردهای لیگ یک آماده سازی شده است.

وی با بیان اینکه بهترین میزبانی را در این لیگ از سوی شهرداری اردبیل شاهد خواهیم بود، یادآور شد: این ورزشگاه پیش از این فاقد بسیاری از استانداردهای لازم برای برگزاری مسابقات بود که اعتبارات شهرداری بسیاری از قسمتهای ورزشگاه نو سازی و یا احداث شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل با تاکید بر اینکه این استادیوم پیش از این دارای اتاق رختکن استاندارد نبود متذکر شد: رختکن این ورزشگاه هم اکنون با نوسازی بخش های مهمی از آن به سیستم گرمایشی، سرویس بهداشتی، ورودی مجزا و… تجهیز شده است.

وی با اشاره به ایجاد اتاق کنفرانس، جاگاه ویژه فیلمبرداری، اتاق میهمانان و میهمانان ویژه تاکید کرد که علاوه بر این دروازه های فلزی غیراستاندارد این ورزشگاه نیز با دروازه های آلومینیومی استاندارد و مطابق دستورالعمل فدراسیون تعویض شده است.

فتحی ادامه داد: همچینن برای آماده سازی این استادیوم برای بازی های لیگ یک، شهرداری اقدام به خرید و نصب نیمکت مربیان، نیمکت داوران و پزشکان کرد که هم اکنون آماده میزبانی از بازی ها است.

وی عنوان کرد: البته برخی نقایص هنوز برطرف نشده که بسیار جزئی بوده و تا دو هفته آینده و برای میزبانی شهرداری در هفته چهارم آماده سازی خواهد شد.

این مسئول میکسون، تجهیز کامل جایگاه ویژه خبرنگاران و… را از جمله این نقایص دانست.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*