یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۵

به گزارش گروه ورزشی باشگا خبرنگاران، سارا فرشتیان افزود: شانزدهمین دوره مسابقات رولر اسکیت قهرمانی آسیا از 28 شهریور تا 7 مهر در…

به گزارش گروه ورزشی باشگا خبرنگاران، سارا فرشتیان افزود: شانزدهمین دوره مسابقات رولر اسکیت قهرمانی آسیا از 28 شهریور تا 7 مهر در شهر هاینینگ چین برگزار می شود و بر این اساس تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا تیمی قدرتمند را روانه این میدان کنیم.

وی ادامه داد: پس از ارزیابی عملکرد نفرات در حوزه بانوان،10 بانوی ورزشکار به اردوی تیم ملی فراخوانده شدند و با توجه به رکوردگیری مدعیان حضور در این اردو که در خردادماه 93 برگزار شد 4 ورزشکار دیگر نیز به جمع ما اضافه شدند که هم اکنون کار را با این نفرات ادامه می دهیم.

مربی تیم ملی اسکیت سرعت یادآور شد: از 14 بانوی ورزشکار که هم اکنون در اردوی تیم ملی هستند 5 نفر در رده سنی بزرگسالان و مابقی در رده سنی جوانان هستند که در نهایت و پس از تست پایانی در هر رده سنی 3 ورزشکار در اردو باقی خواهند ماند. البته قصد داریم در هر رده یکی از بهترین نفرات را در اردو نگه داریم تا به عنوان بازیکن ذخیره در کنار سایر نفرات باشد تا در صورت بروز مشکلاتی از جمله آسیب دیدگی مشکلی برای جایگزینی ملی پوشان نداشته باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.