سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۳۶

به گزارش ایرنا، مصطفی سالاری روز سه شنبه در نشست مدیران بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دستگاههای اجرایی استان بوشهر افزود:…

به گزارش ایرنا، مصطفی سالاری روز سه شنبه در نشست مدیران بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دستگاههای اجرایی استان بوشهر افزود: هر نوع تخلف و کم کاری در دستگاههای اجرایی ابتدا به بازرسان اطلاع داده می شود و آنان نیز با انتقال این نارسایی ها به مدیر دستگاه و برطرف کردن آن نقیصه می توانند تاثیرگذار باشند.

وی با بیان این که مردم بهترین ناظران در ادارات هستند اظهارکرد: فعالیت بازرسانبرای بهینه کردن خدمات مطلوب به مردم است که این آثار و برکات زیادی برای جامعه دارد.

سالاری با تاکید بر تکریم مردم اضافه کرد: کارکنان دستگاه های اجرایی برای ارایه خدمات مطلوب به مردم کوتاهی نکنند زیرا مردم ولی نعمتان جامعه و ما خدمتگزاران آنان هستیم و احترام و تکریم مردم باید در اولویت باشد.

استاندار بوشهر یادآور شد: تاخیر در انجام کارهای مردم نتیجه بی توجهی و بی احترامی به آنان است که باید حرمت مردم در این بخش رعایت شود.

وی درباره راه اندازی سامانه 111 نظارت بر عملکرد ادارات گفت: این سامانه از جمله ابزار نظارتی مردم برفعالیت دستگاههای اجرایی است و وظیفه ای مهم در تامین مطالبات و خواسته های مردم دارد.

استاندار بوشهر افزود: در سامانه 111 هرگونه درخواست و شکایت باید در کوتاه ترین زمان به شخص پی گیر کننده ارایه شود.

سالاری تاکید کرد: بزودی فعالیت سامانه نظارت بر عملکرد ادارات شبانه روزی و پربارتر می شود به گونه ای که خواسته ها و مطالبات مردم باید حداکثر در 24ساعت پیگیری و مدیران پاسخگوی آن درخواست باشند.

وی افزود: اپراتور سامانه مکلف است مطالبه درخواستی مردم را از طریق آن دستگاه پیگیری و اطلاع رسانی کند.

سالاری با بیان این که برای این سامانه هیات تخصصی سه نفره تشکیل شده است گفت: درصورتی که از طریق پیگیری اپراتور سامانه 111 آن مشکل برطرف نشد هیات تخصصی سه نفره آن موضوع را پیگیری و به بهترین وجه برطرف و اطلاع رسانی می کنند.

استاندار بوشهر کوتاهی درمقابل خواسته های مردم را خیانت دانست و بیان کرد: همه تخلفات، مطالبات و خواسته های مردم باید به طور دقیق پیگیری و بررسی شود.

وی پاسخگویی به گله مندی مردم را مهمترین وظیفه بازرسان عنوان کرد.

مدیرکل بازرسی استان بوشهر گفت: با تعامل دستگاه های اجرایی و بازرسی این استان مشکلات و گله مندی های مردم در کوتاه ترین زمان بررسی و پیگیری می شود.

محمد آقاجری با بیان این که برای حل مشکلات مردم باید بیشتر تلاش شود افزود: حرکتی آغاز شود تا خواسته ها و مطالبات مردم در کوتاه ترین زمان بررسی و برطرف شود.

وی تاکید کرد: بازرسی برعملکرد دستگاههای اجرایی و رسیدگی به شکایات مردم باید ساماندهی شود تا شاهد ارتقای سلامت اداری درجامعه باشیم.

آقاجری با بیان این که با اصلاح فرایندهای سازمانی شاهد کاهش شکایات هستیم بیان کرد: بازرسی مدیریت برعملکرد توجه به امور حقوقی و اصلاح فرایند سازمانی از مهمترین اولویتهای اداره کل بازرسی استان بوشهر است. ک/2

629/539

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *