جمعه، ۲۷ تیر ۹۳ - ۱۰:۴۵

به گزارش ایرنا روابط عمومی استانداری بوشهر روز جمعه به نقل از مصطفی سالاری درنشست هم اندیشی با شرکت های دانش بنیان افزود:…

به گزارش ایرنا روابط عمومی استانداری بوشهر روز جمعه به نقل از مصطفی سالاری درنشست هم اندیشی با شرکت های دانش بنیان افزود: حمایت از نخبگان و کارآفرینان مورد تاکید رییس جمهوری و مسوولان نظام است و دراجرای این تاکیدات شرکت های دانش بنیان حمایت می شوند.

وی اضافه کرد: هیچ محدودیتی در پرداخت تسهیلات به شرکت های دانش بنیان نیست و دراین ارتباط 10 هزارمیلیارد ریال از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان تخصیص یافته است که نیاز این شرکت ها را تامین می کند.

سالاری اظهارکرد: صندوق نوآوری و شکوفایی تا سه میلیارد ریا تسهیلات بدون دریافت وثیقه دراختیار این شرکت ها قرار می دهد که می تواند باعث تحول دراین شرکت ها شود.

وی بیان کرد: همچنین صندوق مهر امام رضا(ع) نیز تسهیلات کم بهره در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار می دهد.

استاندار بوشهرگفت: شرکت‏ های دانش بنیان باید برای تجاری‏ سازی فناوری‏ ها، ایده‏ ها و بازاریابی محصولات و تقویت اقتصاد خود تلاش کنند.

سالاری افزود: این شرکت ها پیش از تجاری سازی محصول، بدنبال بازاریابی برای تولیدات و محصولات خود باشند تا در فرایند تولید دچار مشکلات اقتصادی نشوند.

وی بر حمایت مدیران دستگاههای اجرایی استان بوشهر ازمحصولات شرکت های دانش بنیان تاکید کرد و ادامه داد: مدیران دستگاههای اجرایی نیازهای دستگاه خود را از طریق محصولات شرکت های دانش بنیان تامین کنند.

استاندار بوشهر گفت: کارگروه تخصصی دانش بنیان استان بوشهر فعال شده و دراین کارگروه با حضورمسوولان ذی ربط آخرین تسهیلات قانونی که به شرکت های دانش بنیان تخصیص یافته مطرح و راهکارهای لازم برای بهره مندی ذیفعان ارائه می شود.

سالاری بر تشکیل کمیته تخصصی به عنوان زیرمجموعه کارگروه اشتغال در پارک علم و فنآوری تاکید کرد و گفت: دراین کمیته ها پس از بررسی مشکلات آن را به کارگروه تخصصی منتقل و راهکارهای لازم برای برطرف شدن مشکلات عرضه شود. ک/1

539

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.