جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۲۹

به گزارش ایرنا، مصطفی سالاری روز پنجشنبه در دیدار با خانواده شهید حسن حیدری در بخش امام حسن شهرستان دیلم افزود: اگر امروز…

به گزارش ایرنا، مصطفی سالاری روز پنجشنبه در دیدار با خانواده شهید حسن حیدری در بخش امام حسن شهرستان دیلم افزود: اگر امروز آرامشی در جمهوری اسلامی ایران حکمفرماست، حاصل رشادت ها و فداکاری های شهدا، ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس است.

استاندار بوشهر گفت: خانواده های شهدا برای دفاع از مملکت و ارزش های اسلام و انقلاب فرزندان دلیر و رشید خود را به مبارزه با دشمنان هدایت کردند و آنان نماد ظلم ستیزی و آزادگی هستند.

وی افزود: در زمان حاضر در بسیاری از کشورهای همسایه ناآرامی هایی به چشم می خورد اما در ایران به دلیل وحدت و همدلی که درهمه قشرها، جوانان و مردم وجود دارد دشمنان جرات و شهامت مبارزه با ایران را ندارند.

امام جمعه دیلم گفت: ما هرچه داریم از برکت خون شهدا است و باید همیشه خانواده های شهدا را مورد تکریم قرارداده و به مشکلات آنان درکوتاه ترین زمان ممکن رسیدگی کنیم.

حجت الاسلام سیدابوالحسن حسینی بوشهری افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی و رییس جمهوری دیدار با خانواده های معظم شهدا را به عنوان یک سنت حسنه درسطح کشور ترویج دادند و امیدواریم این خانواده ها، خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران را با دعای خیرشان کمک کنند.

بخش امام حسن از توابع شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر قراردارد. ک/2

637/539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.