یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۰۳:۲۵

استاندار خراسان شمالی گفت: تقویت بخش کشاورزی می‌ تواند مشکل اشتغال استان را حل کند. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان شمالی،…

استاندار خراسان شمالی گفت: تقویت بخش کشاورزی می‌ تواند مشکل اشتغال استان را حل کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان شمالی، سید علی اکبر پرویزی با بیان اینکه استان به لحاظ کشاورزی از ظرفیت‌ها وپتانسیل‌های خوبی برخوردار است، افزود: با تقویت اعتبارات و انجام کار کارشناسی می‌توانیم شاهد توسعه این بخش در استان باشیم.

وی تصریح کرد: در صورت تقویت بخش کشاورزی استان، مشکل اشتغال و درآمدزایی روستائیان و کشاورزان حل و مهاجرت آن‌ها به حاشیه شهرها و بروز مشکلات و آسیب‌های اجتماعی کاهش می‌یابد.

وی ادامه داد: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید‌، اعتبارات خوبی در بخش کشاورزی به خصوص در حوزه آب و خاک به استان اختصاص داده شده است.

نماینده عالی دولت در استان همچنین از احداث سه سد درمناطق مرزی استان خبر داد و گفت: دو سد در سال جاری آبگیری و برای ساخت سد دیگر نیز تامین اعتبار صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه رویکرد دولت یازدهم در سفرهای استانی اتمام پروژه‌های نیمه تمام و تعریف پروژه‌های ضروری است، گفت: مجموعه جهاد کشاورزی بایستی طرح‌های مناسبی را ارائه داده تا پس از بررسی و اولویت بندی جهت تصویب در جلسه هیات دولت مطرح شود.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.