چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۱:۲۱

به گزارش ایرنا، شاپور رستمی روز سه شنبه جلسه بررسی وضعیت استاندارد سازی جایگاه سوخت گاز طبیعی در بوشهر اظهارکرد: رعایت استاندارد در…

به گزارش ایرنا، شاپور رستمی روز سه شنبه جلسه بررسی وضعیت استاندارد سازی جایگاه سوخت گاز طبیعی در بوشهر اظهارکرد: رعایت استاندارد در ایستگاه های سی ان جی به منظور اطمینان از سلامت کارکرد تجهیرات و توجه به ایمنی آنها ضروری است.

وی اضافه کرد: هم اکنون 32 جایگاه سوخت دراستان بوشهر فعال است که 21 جایگاه آن تک منظوره و 11 جایگاه به صورت دومنظوره هستند و استانداردسازی این جایگاه ها باید در دستور کار قرار گیرد.

معاون امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: همه جایگاه ها در این استان فعال و در حال ارائه خدمات به شهروندان هستند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

رستمی اضافه کرد: دستگاه های مربوط نظیر شرکت گاز، اداره کل استاندارد و شهرداری ها باید با همکاری یکدیگر برای ایمن سازی جایگاه های سوخت در استان بوشهر و آموزش لازم به جایگاه داران و عموم جامعه برنامه ریزی مناسبی انجام دهند.

وی بیان کرد: باید همه پرسنل جایگاه نحوه استفاده از سیستم ایمنی و تجهیزات اطفایی تعبیه شده در جایگاه را آموزش دیده و آشنایی کامل داشته باشند. ک/2

7209/539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.