یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۷:۴۱

به گزارش ایرنا جاسم جادری یکشنبه درمراسم تجلیل از فعالان عرصه اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر هرمزگان ضمن تبریک حلول ماه مبارک…

به گزارش ایرنا جاسم جادری یکشنبه درمراسم تجلیل از فعالان عرصه اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر هرمزگان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، افزود: مبارزه با پدیده مواد مخدر از عهده دولت به تنهایی ساخته نبوده و همه آحاد جامعه باید در این راستا گام بردارند.

وی ادامه داد: نیروهای نظامی و انتظامی، قوه قضاییه و اعضای ستاد مبارزه با مواد مخدر در این راستا و همچین برای جلوگیری از اعتیاد جوانان به این مواد فعالیت کرده و از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: با وجود اینکه مقصد قاچاق مواد مخدر ایران نمی باشد و می خواهند این مواد را از مسیر ایران به سایر کشورها ارسال کنند جمهوری اسلامی بنا بر وظیفه ای که برای خود تعریف کرده به مبارزه با این پدیده برخواسته است.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان خاطر نشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون چهار هراز شهید و 12 هزار مجروح در این مسیر تقدیم کرده است.

استاندار هرمزگان خاطر نشان کرد: اقدام های صورت گرفته توسط جمهوری اسلامی ایران در راستای مبارزه با مواد مخدر بی سابقه و در طول تاریخ بی نظیر می باشد.

وی بیان داشت: معتقدیم یکی از مصداق های زنده نگه داشتن نفس انسان ها که دین مبین اسلام بر آن تاکید فراوانی کرده است، مبارزه با مواد مخدر می باشد.

استاندار هرمزگان بیان کرد: برای موفقیت در این مسیر باید با برنامه ریزی و اجرا دقیق برنامه طراحی شده گام برداریم تا بتوانیم جوانان و جامعه را از شر این بلا حفظ کنیم.

وی اظهار داشت: میزان کشف مواد مخدر در سال 91به میزان 85 تن بوده است که با اقدام های صورت گرفته در سال گذشته به حدود 101 تن افزایش یافت.ک/3

8144/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *