سه شنبه، ۰۶ خرداد ۹۳ - ۰۷:۲۷

در پیام ˈقاسم سلیمانی دشتکیˈ که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفته آمده است: بار دیگر بمب گذاری در مسیر…

در پیام ˈقاسم سلیمانی دشتکیˈ که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفته آمده است: بار دیگر بمب گذاری در مسیر خودروی کارگران و مهندسان ایرانی شاغل در خط لوله انتقال گاز در بعقوبه در خاک عراق، به شهادت دو تن از هم استانی های عزیز که در پی کسب معاش حلال بودند، منجر شد.

وی در این پیام افزوده است: پرواز غریبانه این عزیزان را بار دیگر به پیشگاه امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری، مردم شریف استان شهیدپرور چهارمحال و بختیاری و خانواده های معظم شهدای این حادثه جانکاه تسلیت عرض می کنم و امیدوارم روان پاک آن شهیدان عزیز قرین رحمت الهی باشد.

به گزارش ایرنا، ˈابراهیم امینیˈ و ˈصادق حسینیˈ دو کارگر شهید هفشجانی هستند که صبح روز شنبه بر اثر بمب گذاری در مسیر خودروی حامل کارگران و مهندسان ایرانی شاغل درخط لوله انتقال گاز در شمال شرق بعقوبه درخاک عراق به شهادت رسیدند.

22 آذر پارسال نیز افراد مسلح به خودروهای حامل کارگران و مهندسان ایرانی شاغل در خط لوله گاز در منطقه ˈالندیˈ واقع در 75 کیلومتری شمال شرق بغداد پایتخت عراق حمله کردند.

در جریان این حادثه تروریستی 16 نفر از کارگران و مهندسان ایرانی شهید و پنج ایرانی نیز مجروح شدند که اجساد شهدا در سه مرحله از مرز خسروی وارد کشورمان شد.

استان دیاله و مرکز آن بعقوبه در 55 کیلومتری شرق بغداد پایتخت عراق قرار دارد و همواره شاهد حملات تروریستی است.

7363/558/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.