چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۲۴

به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر ˈحسن صادقلو ˈ روز سه شنبه در محض ورود به کلاله به دیدارخانواده سرباز گمنام شهید شهریاری رفت…

به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر ˈحسن صادقلو ˈ روز سه شنبه در محض ورود به کلاله به دیدارخانواده سرباز گمنام شهید شهریاری رفت و با قرائت فاتحه و دلجویی نسبت به خانواده این شهید ادای احترام کرد.

استاندارگلستان سپس با استقرار در فرمانداری کلاله، در دیدار با مردم، در کنار مدیران کل استان، به بررسی مسائل ومشکلات مردم پرداخت.

از نکات قابل توجه این دیدار، رسیدگی به مشکلات شغلی245 نفر از کارگزاران مخابراتی مراکز روستایی،گلستان بود که با گفت و گو و تبادل نظر استاندار و مدیرعامل شرکت مخابرات استان مشکلات مطرح شده مرتفع شد و همچنین مقرر شدحقوق فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری این کارگزاران که بخاطر مشکلات شغلی پرداخت نشده بود، بزودی پرداخت شود.

وی درپایان این روزکاری اظهارداشت: ارتباط با مردم، بررسی مشکلات و شنیدن پیشنهادات آنان یک نوع صله رحم اجتماعی وسیاسی است.

استاندارگلستان ادامه داد:خداوند خیر و برکت و انرژی مثبت بسیاری به ماه داده که می تواند در ادامه مسیر و استمرار این اقدامات تاثیر گذار باشد.

صادقلو تصریح کرد:بررسی مشکلات و مسائل مردم ودریافت نظرات آنها به عنوان یک امراساسی دردولت تدبیر و امیدمطرح است، لذا براین اساس این ارتباطات قطعا استمرار خواهد یافت.

استاندارگلستان بااشاره به مسائل و مشکلات مطرح شده شهروندان کلاله اظهار داشت: برخی ازمباحث مطرح شده به عنوان نظرات برون استانی قابلیت طرح داردو برخی هم درحضور مدیران استانی که دراین سفرکاری همراه من بودند به نتیجه خواهد رسید.

/7478/622/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.