یکشنبه، ۰۶ مهر ۹۳ - ۰۷:۲۵

‌استاندار فارس گفت: میثاق‌نامه‌ای برای حمایت دستگاه‌های اجرایی از سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاران و با هدف رونق اقتصادی با استفاده از توان و ظرفیت…

‌استاندار فارس گفت: میثاق‌نامه‌ای برای حمایت دستگاه‌های اجرایی از سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاران و با هدف رونق اقتصادی با استفاده از توان و ظرفیت بخش خصوصی‌ تدوین شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه فارس، دکترسیدمحمد احمدی در جمع مدیران و کارکنان اداره کل راه و شهرسازی فارس گفت: این میثاق‌نامه مورد تایید و حمایت نمایندگان مجلس، دولت و ولایت فقیه خواهد بود و مدیران نیز بدون رد شدن از خط قرمزهای قانونی باید از سرمایه گذاران حمایت همه جانبه داشته باشند.

احمدی با بیان اینکه توسعه استان فارس به‌واسطه تلاش مدیران و اخذ تصمیم‌های درست بجا بوده است، حمایت همه‌جانبه خود از تمام مدیران فعال و تلاشگر را اعلام و اضافه کرد: توفیق و عدم توفیق ما در گرو تصمیم‌گیری مدیران است و تا زمانی که آنها عملکرد خوبی داشته باشند از آنها حمایت خواهم کرد.

استاندار فارس گفت: برای بنده مایه تاسف است که ببینم و بشنوم که به دلیل بهانه تراشی مدیری سرمایه‌ای از استان خارج شده است، چراکه سرمایه، اشتغال‌زایی و تولید ثروت را به‌دنبال دارد.

احمدی ضرورت توجه به حقوق حقه ارباب رجوع و تکریم مراجعه کنندگان به دستگاه‌های دولتی را از ملزومات توسعه دانست و با اشاره به وظیفه سنگینی که بر عهده راه و شهرسازی است، گفت: باید با مردم با روی گشاده مواجه شد و خدمت بی‌منت را در دستور کار قرار داد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس نیز گفت: در طول مدت خدمتم این اولین باری است که می‌بینم استاندار یک استان با وجود تمام مشغله‌هایش در این اداره کل حاضر می‌شود و به‌این جهت سپاسگزار هستم.

هوشنگ عشایری در ادامه به بیان خلاصه گزارشی از فعالیت‌های مجموعه راه و شهرسازی پرداخت و گفت: راه و شهرسازی فارس با 8 مدریت و یک هزار و 620 نفر پرسنل در هفت مدل استخدامی، به فعالیت مشغول است.

عشایری با بیان اینکه بعد از ادغام دو مجموعه راه و مسکن، دچار آسیب‌هایی از نظر خدمات رسانی به مجموعه اداری شده‌ایم، گفت: مباحث مختلف و متنوعی که در حوزه‌های مختلف این اداره وجود دارد، مدیران را برای خدمات رسانی مفید به مردم دچار آسیب کرده است.

مدیر کل راه و شهرسازی فارس اضافه کرد: هرچند قصورهایی وجود داشته که برای مردم دلنگرانی ایجاد کرده است اما مدیران این تشکیلات‌ تا حد امکان، در جهت انجام وظایف خود تلاش کرده‌اند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *