پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۷:۱۱

اسماعیل جبارزاده عصر روزچهارشنبه درجلسه ستاد سرمایه گذاری استان افزود: مشکلات را که در گذشته اتفاق افتاده باید رفع و در رفع آن…

اسماعیل جبارزاده عصر روزچهارشنبه درجلسه ستاد سرمایه گذاری استان افزود: مشکلات را که در گذشته اتفاق افتاده باید رفع و در رفع آن ها باید تمام جوانب و زمینه ها را در نظر بگیریم.

وی گفت: تمام تصمیمات ستاد سرمایه گذاری در چارچوب قانون بوده و ما به عنوان مسوولان استان درمقابل هرگونه بی قانونی کوتاه نخواهیم آمد.

جبارزاده اظهارکرد: به عنوان استاندار این استان در مقابل هرگونه ترک تشریفات خواهم ایستاد و اگر طرحی برای سرمایه گذاری نیاز به مزایده داشته باشد، حتما باید این امر صورت گیرد.

وی از مدیران دستگاه های عضو در ستاد سرمایه گذاری استان خواست تسریع در کارها را در برنامه خود قرار داده و برابر ضوابط و آیین نامه ها عمل نمایند چرا که ضوابط، آیین نامه ها، قوانین و مقررات بین مردم و مسوولان حکم بوده و برای ما رضایتمندی مردم از همه چیز ارجح تر است.

وی خاطرنشان کرد: در هر دستگاهی اگر زیرمجموعه آن بخواهد مردم را اذیت کند، مقابله و خدای ناکرده اگر از همکاری سوءظن داشته باشم همان روز به فعالیت وی خاتمه خواهم داد.

در این جلسه مشکلات چند شرکت سرمایه گذار از جمله شرکت سرمایه گذاری در منطقه لیقوان تبریز و نحوه رفع معارض زمین های درخواستی این شرکت، شرکت نرمه کاغذ آذربایجان، بنیاد بتن و الیاف شیشه مرند بررسی و دستورات لازم از سوی استاندار برای رفع مشکلات این شرکت ها به دستگاه های مربوطه صادر شد.

7233/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.