جمعه، ۰۷ شهریور ۹۳ - ۰۳:۰۷

استاندار البرز گفت: محدودیت تامین منابع مالی از سوی دولت، ضرورت به کارگیری ظرفیت‌های بخش خصوصی را دوچندان می‌کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری…

استاندار البرز گفت: محدودیت تامین منابع مالی از سوی دولت، ضرورت به کارگیری ظرفیت‌های بخش خصوصی را دوچندان می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سید حمید طهایی در نشست شورای اداری شهرستان ساوجبلاغ استاندار البرز در نشست شورای اداری شهرستان ساوجبلاغ گفت: با وجود تورم بالا و رشد اقتصادی منفی کشور در یک سال گذشته، دولت توانست اقدامات زیرساختی مناسبی را برای رفع مشکلات کشور انجام دهد که امیدواریم با حمایت مردم و برنامه‌ریزی منسجم‌تر این اقدامات ابعاد گسترده‌تری یابد.

وی تصریح کرد: امروز در شرایطی قرار داریم که دولت از نظر منابع مالی محدودیت دارد لذا انتظار می‌رود مدیران دستگاه‌ها با برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی نیازها، زمینه توسعه هرچه بیشتر استان را فراهم آورند.

استاندار البرز به ضرورت استفاده از ظرفیت‌های شهرستان ساوجبلاغ تأکید کرد و گفت: شهرستان ساوجبلاغ از ظرفیت‌های بسیاری برخوردار است که استفاده از این ظرفیت‌ها علاوه بر توسعه شهرستان، زمینه اشتغال‌زایی بسیاری از مردم را فراهم می‌آورد لذا باید با برنامه‌ریزی و استفاده از امکانات بخش خصوصی زمینه تحقق این مهم را فراهم آوریم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *