یکشنبه، ۱۹ مرداد ۹۳ - ۰۷:۴۳

استاندار البرز با بیان اینکه جامعه نیاز به اعتدال دارد، گفت : از خبرنگاران و اهالی رسانه انتظار می‌رود دلسوزانه به نقد مسائل…

استاندار البرز با بیان اینکه جامعه نیاز به اعتدال دارد، گفت : از خبرنگاران و اهالی رسانه انتظار می‌رود دلسوزانه به نقد مسائل جامعه بپردازند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سید حمید طهایی، شامگاه (18مرداد)، در نخستین جشنواره مطبوعات استان البرز گفت: ما مسئولان به نقد منصفانه و روشنگرانه اصحاب رسانه نیاز داریم و باید با کمک خبرنگاران به رفع مشکلات جامعه بپردازیم.

وی ادامه داد: اگر کسی از رویه نقادی و ارشادی جامعه رسانه‌ای اعلام بی‌نیازی کند در واقع دارای روحیه طاغوتی است.

استاندار البرز با بیان اینکه دولت تدبیر و امید با روحیه اعتدال پا به عرصه خدمت گذاشته است، خاطرنشان کرد: این دولت به قول و وعده‌هایی که به مردم داده، پایبند است زیرا مسئولان اجرایی کشور اهل کار و تلاش هستند.

وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید بین اقشار جامعه تفاوت نمی‌گذارد زیرا کسانی که در جامعه اسلامی عهده‌دار مسئولیت می‌شوند، در واقع خدمتگزارمردم هستند.

استاندار البرز یادآور شد: البته کسی که در عرصه اجرایی خدمت می‌کند ممکن است در انجام وظایف دچار اشتباهاتی شود که دراینجا وظیفه خبرنگاران است دلسوزانه راهنمایی، هدایت، انتقاد و کمک کنند که ما مسئولان از راهنمایی و هدایتگری قشر خبرنگاران بی‌نیاز نیستم.

استاندار البرز با اشاره به اینکه امروز مدافعان دروغین حقوق بشر چشمان خود را بر روی جنایات رژیم صهیونیستی بسته‌اند، گفت: آنان باید در برابر کشتار زنان و کودکان بی‌گناه غزه بیدار شوند.

وی افزود: امروز اعتراض‌ها در سطح جهان به مردم محدود می‌شود وسران بسیاری از دولت‌های غربی و عربی خود را به خواب زده‌اند.

طهایی در پایان گفت: اگر یک فرد مجرم و متخلف در ایران اسلامی مورد بازخواست قانونی قرار گیرد، رسانه‌ها و دولت‌های غربی هیاهو به راه می‌اندازند اما در برابرکشتار زنان و کودکان بی‌گناه فلسطینی سکوت می‌کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.