سه شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۳۵

به گزارش ایذنا، ˈمحمدرضا مرواریدˈ عصر دوشنبه در نشست شورای اداری استان به سفر روز چهارشنبه رییس جمهوری و هیات دولت به استان…

به گزارش ایذنا، ˈمحمدرضا مرواریدˈ عصر دوشنبه در نشست شورای اداری استان به سفر روز چهارشنبه رییس جمهوری و هیات دولت به استان اشاره و اظهار کرد: برنامه ریزی ها و تمهیدهای لازم برای استقبال باشکوه از هیات دولت انجام شده و ایلامی های قهرمان و غیور آماده خلق حماسه ای دیگر در پذیرایی از کاروان دولت تدبیر و امید هستند.

وی افزود: ایلامی های مرزدار با شرکت همه جانبه در آیین های استقبال از دکتر روحانی و هیات همراه خاطره شرینی را برای دولتمردان به ارمغان خواهند آورد.

مدیر ارشد استان یادآور شد: تیم های کارشناسی متعددی از ماه های قبل برای بررسی توانمندی ها و نیازهای واقعی ایلام تشکیل، مسائل و اولویت های اصلی در بخش های مختلف شناسایی و مشخص شده است.

مروارید ادامه داد: رییس جمهوری توجه و عنایت ویژه ای به استان ایلام داشته و در مدت کوتاه تشکیل دولت یازدهم همواره برنامه ریزی برای رفع مشکلات این استان را با اولویت دنبال می کردند.

وی بیان کرد: وزرای معین دولت به عنوان نمایندگان رییس جمهوری در شهرستان های مختلف استان مشخص شده و وزیر ورزش و جوانان در شهرستان ایوان، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در چرداول، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آبدانان، معاون رییس جمهور در امور بانوان در سیروان، وزیر اطلاعات در دهلران، رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در دره شهر و بدره ، وزیر راه و شهرسازی در مهران و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ملکشاهی مستقر خواهند شد.

نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد: زیرساخت های متعددی برای اجرای طرح های عمرانی و اقتصادی بویژه در حوزه نفت و گاز در ایلام مهیا شده و این استان اماده جهش برای فتح قله های پیشرفت و توسعه است.

مروارید در پایان ابراز امیدواری کرد سفر نخست رییس جمهور دولت تدبیر و امید به ایلام منشا خیر و برکات بسیاری برای استان شود و بخشی از مشکلات و نارسایی های حوزه های مختلف برداشته شود.

رییس جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه 17 اردیبهشت در چهارمین سفر استانی خود از ایلام دیدن می کند.

دیدار با منتخبان، شرکت در همایش توسعه و سرمایه گذاری و نشست شورای اداری ایلام از برنامه های سفر دکتر روحانی به ایلام است.

استان ایلام با گستره 20 هزار کیلومتر مربع و 565 هزار نفر جمعیت در باختری ترین نقطه کشور قرار دارد.

پیش از این رییس جمهوری به همراه شماری از اعضای دولت تدبیر و امید به استان های مرزی خوزستان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان سفر کرده است.

مردم ایلام از زمان آغاز زمزمه های سفر رییس جمهوری اسلامی ایران به استان در اسفندماه سال 92 خود را برای پذیرایی و استقبال از دکتر روحانی آماده کرده اند.

ایلامی ها بی صبرانه و امیدورانه به انتظار نشسته اند تا با حضور رییس جمهوری و تدبیر دولت گره های کور مشکلات دیارشان باز و ظرفیت ها و فرصت های توسعه ای استان شکوفا شود. ک/2

540

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.